Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пегас, до чого сниться пегас уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться Пегас, сонник часом видає несподіваний прогноз. Що цілком закономірно: крилатий кінь все-таки міфічний персонаж. Він є уві сні, щоб дарувати натхнення і нагадувати сновидцем, як багато в них сили і волі. Лише в деяких випадках тлумачення сну пропонує спуститися з небес і подумати про безпеку.

Думка психолога Міллера

Сонник Міллера вважає крилатого коня одним з найсприятливіших знаків, провісником успіху і здійснення мрій. Катання на ньому символізує щасливий випадок і приємне спілкування. Правда, за умови, що сюжет не затьмарений негативом.

Якщо довелося бачити символ, будучи в неналежній компанії, образ відображає неробство і залежність від оточуючих. Коли зустріч з незвичайною істотою уві сні викликає переляк, чимало занепокоєнь заподіє ревнощі. Бачити занепалого Пегаса трапляється напередодні розчарування, невдачі в справах або творчої кризи.

Страх висоти

Східний сонник пропонує дуже цікаве пояснення,, до чого сниться Пегас в небі. Символ розповість, наскільки ви готові до успіху, багатства і слави.

В роботі, особистому житті або інших життєвих сферах, найбільш важливих для сплячого в даний момент, назрівають події, які виявляться справжнім випробуванням і зажадають, в першу чергу, моральних зусиль. Позитивний сюжет сновидіння обіцяє, що їх вдасться пройти з честю.

Якщо довелося бачити летить скакуна, сонник Адаскіна називає символ фатальним. Попереду або грандіозний тріумф, або повний крах. Вирішальний фактор в тлумаченні — емоційний фон, переважаючий уві сні.

Осідлати удачу

Трактування,, до чого сниться літати на Пегасі, можна назвати путівниками до успіху. У них містяться підказки, як досягти мети найкоротшим шляхом.

Тим, кому приснилось літати на небесному скакуні, снотолкователь Мандрівника пропонує поглянути на навколишнє оточення під іншим кутом. Рішення проблеми забезпечить творчий підхід.

Якщо літати на Пегасі довелося хворому, у нього попереду зцілення і подальше зміцнення здоров’я.

Взаємодія

У сонниках знайдеться пояснення,, до чого сниться приємне спілкування з казковим істотою. Такі зустрічі уві сні зазвичай віщують великі зміни на краще в особистому житті, яскраві переживання, нові горизонти в сфері почуттів.

Якщо дівчині приснилося, як вона гладить і годує чудовий витвір, в реальності їй випаде шанс опанувати жіночої магією. Чоловікам Пегас обіцяє сплеск енергії, натхнення, віри в себе.

Ловіть на льоту

Коротка добірка з різних сонників допоможе отримати загальне уявлення,, до чого сниться Пегас. Настрій, яке переважало уві сні і трохи інтуїції допоможуть розібратися в суперечливих прогнозах.

 • Коли наснилося осідлати скакуна, сонник Тафлісі обіцяє славу;
 • Поява легендарного персонажа уві сні обіцяє великі досягнення у творчості;
 • Приснився шелест чарівних крил? З’явиться нове джерело натхнення;
 • Пегас є уві сні до тих, хто міг би стати магом: рівень внутрішньої свободи дозволяє;
 • Іноді образ натякає на зайву мрійливість і надію на чудо на шкоду діям;
 • Зникаючий за хмарами Пегас означає, що час найвищої активності ще не настав.
 • Про що розкажуть крила

  Роз’яснюючи,, до чого сниться Пегас, Міфологічний сонник приділяє особливу увагу крил. Якщо сновидец розкриє свій талант і знайде йому застосування, життя кардинально зміниться в кращу сторону.

  Коли приснилося, як Пегас вкриває крилом, наяву дивом вдасться уникнути страшної небезпеки.

  Згідно Ісламському тлумаченню, пара кінських крил означає честь і славу на те і це світлі.

  Білосніжний

  Сонник Симона Кананіта пропонує дуже життєстверджуючий прогноз,, до чого сниться білий Пегас. Він часто є уві сні, щоб надихнути і підбадьорити сплячого. Якщо приснився білий мешканець Олімпу, значить, у вас достатньо сил для великого звершення, нагородою стане абсолютне щастя.

  Це не єдине пояснення, що означає білий Пегас. Психоаналітичний тлумач вважає, що сновидець занадто схильний до нав’язаним переконанням. Багаж раніше отриманих знань перетворюється на баласт, що перешкоджає неординарних ідей. Саме час здобути самостійність і незалежність від думки авторитетів.

  Темніше ночі

  Цікаво дізнатися, чому приснився чорний Пегас. Сонник ведуньі Наві вважає, що ваш ангел-хранитель знає свою справу і в який раз допоможе уникнути незавидною долі.

  Якщо довелося бачити уві сні, як чорний скакун забирає вгору, сонник Азара, навпаки, радить не покладатися на милість вищих сил і самостійно прийняти всі запобіжні заходи.

  Провісник Закоханих стверджує, що чорний поетичний образ привнесе великі зміни в особисте життя. Має бути пожертвувати відносинами, ізжівшімі своє, заради любові, яка стане сенсом життя.

  Подібне сновидіння, в якому, крім головного героя, фігурувало багато людей, віщує розвеселу вечірку, де головне — не втратити голову.

  Сонник пегас, до чого сниться пегас уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: