Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піч, до чого сниться піч уві сні

Для багатьох російська піч залишилася лише згадкою з давніх казок, і тому її присутність уві сні сприймається як щось незвичайне. Які тлумачення сонника щодо того,, до чого сниться цей традиційний предмет?

Щоб отримати більш точну інтерпретацію, потрібно згадати всі деталі сновидіння: як виглядала грубка, горів чи в ній вогонь, що ви робили з нею? Окремим пунктом стоять сюжети з випіканням чого-небудь уві сні.

Піч як предмет побуту

За еротичні сонником бачити піч уві сні — зустріти темпераментного і пристрасного людини наяву. Такий прогноз вірно, якщо в грубці горів вогонь. Відсутність вогню означає, що ця зустріч так і не досягне кульмінації, відносини загальмуються на точці дружби.

Легендарний психолог Міллер трохи по-іншому інтерпретує, якщо приснилася піч. Розпечена до красна, вона символізує любов і гармонію в сім’ї жінки. Для чоловіка палаючий вогонь віщує удачу, а залишки попелу — знак печалі і самотності.

До чого сниться російська піч по Українському сонником? Такий сюжет є передвістям смутку, песимізму, зневіри в майбутнє. Ще гірше, якщо уві сні ви побачили її розваленої — в будинку помре людина.

Для тих, хто народився в літні місяці, топити піч дровами — передвістя сонника про те, що задуманого вам доведеться добиватися тяжкою працею, але в кінці кінців ви максимально наблизитися до заповітної мети.

Якщо ви народилися восени, то топити піч уві сні — також хороший символ. Настають найсприятливіші часи для відкриття власного бізнесу. За що б ви не взялися — все буде вдаватися якнайкраще. Але не варто сподіватися тільки на вдалий збіг обставин, знадобиться проявити наполегливість і кмітливість.

За сонником Медеї розпалювати піч уві сні — випробувати сильну пристрасть наяву. Сонник Хассе дає інше пророцтво: вас чекає удача в будь-якому задуманому справі, здійсняться всі заповітні мрії, а плани втіляться в реальність.

Найчастіше палаюча піч трактується сонниками як символ затишку і домашнього тепла. Наприклад, Малий Велесов сонник віщує прихід гостей, з якими ви проведете приємні хвилини. Для чоловіків це є символом сексуального задоволення на сімейному ліжку.

Якщо ви уважно дивилися на вогонь в печі уві сні, то в реальному житті в сім’ї запанує мир і спокій, ви зможете зробити взаємини з другою половинкою гармонійними, як в плані духовної прихильності, так і в плані інтимних відносин.

Щось піч

У тлумаченні сонників абсолютно неважливо, за допомогою чого уві сні ви готували що-небудь — духовка, справжня піч або звичайна газова плита, найважливіше — що саме було випечено. До чого сниться пекти млинці? Це передвістя приходу гостей, і якщо млинці ніяк не хочуть бути тонкими, виходять «грудочки», то спілкування з непроханими людьми не буде для вас приємним.

Хрусткий і свіжий хліб — знак благополуччя, фінансової незалежності, і тому пекти хліб уві сні означає, що ви своїми силами, без допомоги сторонніх людей, створите для себе найкращі умови життя.

Чоловікам піч уві сні булочки — віщує отримання прибутку від, здавалося б, безнадійного справи. Прибуток буде тим більше, чим сильніше були присмачені булочки різними добавками — варенням, фруктами, насінням. Для дівчини піч булки уві сні, несе в собі такий самий прогноз, як і для чоловіків. Але на відміну від них, жінці доведеться докласти серйозних зусиль для отримання виручки. Чим більше і пишніше були булки, тим сильніше збільшиться добробут сновідіци.

Пекти паски уві сні — несприятливий символ. Сонник обіцяє сумну звістку, яке порушить рівновагу в душі сновидіння. Але якщо після випічки паску був красиво прикрашений, то в реальності на перший погляд сумні звістки, приведуть до хорошого несподіваного результату.

До чого сниться пекти пироги? Молодій дівчині сонник пророкує флірт заради розваги. Дивіться, як би кокетство заради сміху не звернулося плачевно — чоловіки погано сприймають, коли над ними знущаються.

Чоловікам те,, до чого сниться пекти пиріжки віщує хороший результат задуманої справи. продовжуйте працювати в тому ж дусі не звертаючи з наміченого шляху, і тоді вам буде супроводжувати удача.

З боку підсвідомих переживань інтерпретується те,, до чого сниться пекти печиво. Не робіть ніяких вчинків, про які потім доведеться червоніти — совість не дасть вам спокійно жити, ви будете відчувати душевний дискомфорт, і станете жертвою важкої депресії.

Заради досягнення незалежності вам доведеться задобрювати впливових людей, на час надіти маску лицемірства — так інтерпретує сонник те,, до чого сниться піч оладки. З іншого боку, сонник радить проявити особливу ощадливість — настає кризовий час.

Якщо уві сні вам довелося пекти торт, і наснилося це сновидіння з четверга на п’ятницю, то прокинувшись одразу загадайте саме сміливе бажання — воно обов’язково збудеться найближчим часом.

Сонник піч, до чого сниться піч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: