Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник печиво, до чого сниться печиво уві сні

Найчастіше печиво, приснилося уві сні, відображає світовідчуття сновидіння і його взаємини з оточуючими. Разом з тим, сонник пропонує і інші пояснення,, до чого сниться всіляка випічка. Цей символ іноді містить попередження або служить нагадуванням.

Солодка видобуток

Якщо пощастило бачити уві сні апетитне печиво у великих кількостях, тлумачення обіцяє успіх у протилежної статі.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться бачити, як ласують інші, не маючи при цьому можливості є разом з ними. Сюжет, який вам наснився, означає, що наяву ви надаєте занадто велике значення другорядних речей.

Якщо все ж таки вдалося роздобути солодощі, сновидіння говорить про те, що ситуація у під контролем, і ви неодмінно візьмете своє.

Східний сонник говорить, що того, кому довелось є печиво уві сні, в реальному житті очікують розваги і насолоди.

У кондитерському відділі

Міс Хассе стверджує, що купувати кондитерські вироби бажано без упаковки — тоді бажання сплячого збудеться само собою. Коробка або пакет символізують перешкоди до втілення мрії в життя.

Якщо приснилося печиво, яке ви зібралися купувати в магазині, можете розраховувати на повагу і вдячність за минулі заслуги.

Вважається добрим знаком, якщо пощастило купувати на додачу до печиво цукерки. Такий набір свідчить про те, що в даний час ви опановуєте новими знаннями, які неодмінно стануть в нагоді.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера детально роз’яснює,, до чого сниться печиво. Якщо ви самі випікаєте ласощі, побачене уві сні підтверджує, що ви не помилилися в обранцеві.

Коли трапляється купувати готові крекери або галети, вас чекає дружня вечірка в приємній компанії.

Якщо уві сні підсунули неїстівне частування, сонник Міллера і наяву не радить довіряти героям сновидіння: занадто висока ймовірність потрапити на їхню милість в нехорошу історію.

Різноманітні сорти

Шоколадне печиво і будь-яке інше кондитерський виріб уособлює любов сплячого до солодкого життя і звичку ні в чому собі не відмовляти.

Досить популярна ще одна не менш цікава трактування. Якщо довелося пекти печиво в шоколаді власноруч, побачене уві сні уособлює чуттєвість і влюбчивость сплячого.

Якщо довелося їсти вівсяне печиво, сонник натякає, що трохи здорового егоїзму сновидцу не зашкодить.

Сучасний сонник пропонує вельми цікаву версію, до чого сняться бісквіти з начинкою. Символ уособлює почуття захищеності або гостру потребу в такому.

Якщо приснилося печиво з родзинками, рекомендується проявити пильність в реальності. Найближчим часом дуже легко зробити прикру помилку.

Солодкий стіл

Якщо довелося піч святкове частування своїми руками, цей образ є одним з найбільш обнадійливих знаків. Ви на вірному шляху, ваш авторитет неухильно зростає.

Якщо приснилося, що, всупереч очікуванням, печиво виявилося не солодке, а солоне, в реальній дійсності доведеться несподівано поміняти свої плани.

Тлумачачи,, до чого сниться їсти печиво, Український сонник пропонує не надто оптимістичний прогноз: найближчим часом висока ймовірність нездужання або помилки.

Чаклунка Медея вважає, що пити чай з коржиками уві сні трапляється тим, кому в реальній дійсності належить цікаве знайомство і приємне спілкування.

Коли трапляється пригощати солодощами гостей, очікується яскравий, але короткочасний успіх. Не пропустіть сприятливий момент.

Якщо пощастило бачити, як вас пригостили вкусняшками, можете розраховувати на тривалий період благополуччя.

Якщо з яких-небудь причин ви не бажаєте є бісквіти за столом, сюжет попереджає, що в реальності хтось має намір привласнити ваші труди.

Сонник печиво, до чого сниться печиво уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: