Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник переступати, до чого сниться переступати уві сні

Переступати уві сні через щось — ознака того, що в реальному житті людина прагне подолати якісь труднощі або власні страхи, пояснюють популярні сонники. Хочете знати, що вас чекає після подібної мрії? Пригадайте, через що саме ви переступили і уточніть,, до чого сниться кожне з перешкод.

Сонник Міллера

За сонником відомого американця Густава Міллера, бачити уві сні, як ви переступаєте через поріг — символ успішного проходження випробування. Залежно від того, куди саме вела двері, поріг якої ви переступили, може залежати і тлумачення сну.

Отже, приснилося, що ви входили до свого дому? Це означає, що скоро прийде кінець сімейних міжусобиць. У сім’ї запанує мир і спокій. А якщо ви прийшли на роботу, то вам вдасться втілити в життя свої задумки.

Погано, якщо уві сні ви зачепилися ногою на щось, переступаючи перешкоду. Таке сновидіння може означати невдачі і розчарування.

Переступити через бруд — ознака «неучасті» в інтригах

Сновидіння, в якому ви переступаєте бруд або калюжі, символізує вашу порядність і чистоту помислів. Ви намагаєтеся не звертати уваги на пліткарів і інтриганів, вважаючи, що брати участь в їх «делишках», вище вашого гідності, радує тлумаченнями сонник Цвєткова.

А якщо бачите уві сні, що ви все ж потрапили в брудну рідину і вимазалися, то в реальності вам варто остерігатися підступних людей і лицемірів — вони можуть нашкодити вам, заплямувавши репутацію, попереджають тлумачі.

Переступати через небіжчика — символ втрати довіри

До чого сниться сюжет, в якому ви переступаєте через свіжовикопану могилу, підкаже Східний сонник.

Згадайте, якщо поруч були і інші поховання, то таке бачення, приснився, попереджає про те, що ви своїм балаканиною можете викликати недовіру до себе у близьких людей. А якщо бачите, що поруч з приснилося могилою немає інших могильних пагорбів, то поставтеся до всього, що вам говорять з часткою скептицизму — не довіряйте, не перевіривши.

Наснилося, що ви змушені переступати через небіжчика? Ось,, до чого сниться таке, за версією сонника Ванги: вас спіткає розчарування через те, що ви дізнаєтеся про нещирість одного.

Перестрибнути через воду: Від легкості в справах до стриманості в почуттях

Уві сні вам привиділося, що ви переступаєте через струмок, не боячись в нього впасти? Це хороший знак, який обіцяє легкість і простоту в реалізації задуманих справ. А якщо ви все ж оступилися, стрибаючи на інший берег, то вам варто проявити стриманість і поступливість, спілкуючись з людьми.

Переступати через бурхливо несеться потік води — ознака вміння контролювати свої емоції і втихомирювати амбіції.

Інші перешкоди

Пригадайте, можливо, уві сні вам довелося переступати ще через щось, звертають увагу сонники. Ось, наприклад,, до чого сниться переступання через:

 • Тварина — до упокорення власної гордині;
 • Камені, пісок — вас не лякають труднощі, ви налаштовані дуже рішуче;
 • Яма, канава — ви зумієте подолати свої страхи і комплекси;
 • Комах, павуків, повзучих гадів — до перемоги над ворогами.
 • Сонник переступати, до чого сниться переступати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: