Сонник перестановка меблів, до чого сниться перестановка меблів уві сні

Якщо вам приснилася перестановка меблів, значить, в реальності ви дуже бажаєте внести якісь нововведення в своє життя, пророкують сонники. Однак, тлумачачи, до чого сняться такі бачення, слід враховувати і те, що саме ви пересували уві сні, де і як легко вам це давалося.

Пророцтва Густава Міллера

За твердженням сонника Міллера, приснився перестановка меблів символізує не самі зміни, а бажання сновидіння щось змінити у своєму житті. Уві сні ви почали перетягувати диван, але так і не закінчили? Це означає нездатність доводити до кінця свої починання.

Бачите уві сні, що, переставляючи меблевий гарнітур, ви вимазали руки? Такий сюжет означає брудну трудомістку работенку, яка, однак, принесе цілком пристойний дохід.

Що пересували

Тлумачення сну, в якому ви бачите перестановку меблів, може змінюватися відповідно до того, що за предмети ви носили, підказують сонники. Ось, наприклад, до чого сняться деякі з них:

 • Диван — до духовного зближення з друзями;
 • Шафа — до важких випробувань;
 • Стіл — ви будете сумніватися, приймаючи рішення;
 • Дрібні предмети — до легкості і гарного настрою.
 • Домашня обстановка — знак везіння

  Бачите уві сні, що ви робите перестановку меблів у своїй кімнаті? За поясненнями Сучасного сонника, переставляти предмети інтер’єру у власній оселі — ознака того, що вам не потрібно буде докладати будь-яких зусиль, намагаючись щось змінити в своєму житті. Зміни, причому позитивного характеру, дуже скоро до вас «нагрянуть» самі.

  До чого сниться, що ви не можете визначитися з тим, як краще розставити гарнітур по кімнаті? Сонник пастора Лоффа стверджує, що це сигнал про те, що вас гризе сумнів щодо правильності своїх вчинків. А ось, робити перепланування в кімнаті з натхнення — символ щасливого випадку.

  Оновлення робочого місця, як символ кадрових перестановок

  Якщо вам приснилося, що ви пересуваєте столи і шафки у себе на роботі, то можете бути впевнені, найближчим часом ви отримаєте нову посаду. Тільки ось, зверніть увагу на такий факт: якщо перестановка меблів на роботі — це вимушений захід, то нові обов’язки вам будуть не дуже до вподоби.

  А якщо бачите уві сні, що саме ви стали ініціатором зміни обстановки на роботі, то це буде та посада, яку ви давно мріяли роздобути.

  Праця дизайнера: Від подорожі до захворювання

  Просвічуючи,, до чого сниться перестановка меблів, якими ви керуєте в чужій квартирі в якості запрошеного дизайнера, Східний сонник рекомендує уточнити, чи були ви знайомі з господарем будинку.

  Наснилося, що ви оновлюєте інтер’єр в квартирі одного? Це може означати поїздку в нові для вас місця. Жінці брати участь прямо або побічно в оновленні будинку, в якому вона бувала в реальному житті — символ можливу вагітність.

  А ось, якщо бачите уві сні, що вас найняли незнайомі люди, щоб ви обставили їх квартиру згідно з вченнями Фен-шуй, то слід потурбуватися своїм здоров’ям. Чуже житло, в даному випадку, може ототожнюватися з лікарняною палатою, віща сонник Мандрівника.

  Сонник перестановка меблів, до чого сниться перестановка меблів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: