Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник переплисти річку, до чого сниться переплисти річку уві сні

Якщо уві сні вам трапилося переплисти річку, то в дійсності готуйтеся до рішучих змін. Причому вони можуть бути і позитивними, і негативними. Сонник докладно розповість,, до чого сниться цей захід.

Чого ви боїтесь?

Наснилося, що ви відчайдушно боялися перепливати річку? Ймовірно, що є якесь перешкода, якого ви лякайтеся й в реалі.

Якщо уві сні навіть не виникло бажання перепливати через потік, то сонник вважає, що ви цілком задоволені своїм життям і не збираєтеся міняти її.

Перепливати ж річку спішно і з острахом буквально означає, що з’являться непереборні обставини, які насильно змусять змінити місце проживання або роботи, а то і життєві пріоритети.

Працюйте завзято!

До чого сниться, що вдалося перепливти річку вплав? Сонник вважає, що скоро доля поверне в кардинально протилежну сторону.

Долати потік вплав означає, що завдяки наполегливості та працьовитості ви досягнете заданої мети, а бажане здійсниться.

Нетривіальний підхід

Довелось уві сні сплавлятися через річку вплав? За життя ви відважний і навіть відчайдушна людина, яка не боїться ризикувати.

Наснилося, що вдалося перепливти річку, безтурботно лежачи на спині? сонник вважає, що справа, яку ви затіяли, піде успішно і легко.

Якщо ж ви пливли проти течії на спині, та ще й вперед ногами, то ваше нетривіальне бачення світу зводить оточуючих з розуму, але допомагає вам у досягненні цілей.

За Міллеру

До чого сниться, що довелося перепливти річку на будь-якому транспортному засобі? Містер Міллер і його сонник переконаний, що уві сні плавання в компанії на човні обіцяє спілкування з друзями, приємний відпочинок і багато задоволення.

Впевненість або марнославство?

Бачити, як ви вдало переправилися на човні з коханою людиною уві сні — до раннього і дуже вдалого шлюбу.

 • На поромі — в будинку будуть скандали.
 • На великому кораблі — успіх гарантований.
 • На машині — доля до вас прихильна.
 • На підводному човні — до самопізнання.
 • На коні — до труднощів.
 • Якщо приснилося, що довелося перепливти річку разом з другом, то сонник вважає, що поруч завжди знайдеться людина, яка буде вас підтримувати.

  Переправа через річку наввипередки символізує завищені амбіції і марнославство. У повній самоті — особисту впевненість.

  Добралися?

  До чого ще сниться, що вам вдалося перепливти річку? Сонник вважає це дія символічним звільненням і позбавленням від минулого.

  Бачити, що уві сні переправа на інший берег пройшла вдало, то виповниться заповітна мрія.

  Якщо ви так і не змогли ступити на інший берег, потонули, повернулися назад або знесло течією, то плани і надії будуть повністю зруйновані.

  Не бійтеся!

  Іноді тлумачення сну може бути більш негативним і по-справжньому містичним. Є думка, що переправа через річку символізує перехід в інший світ, простіше кажучи, смерть.

  Однак сонник не радить розуміти трактування буквально. Найчастіше це лише знак духовної «смерті», що супроводжується зміною світогляду і цінностей.

  Зберіться!

  Роблячи розшифровку бачення, неодмінно врахуйте стан і якість водної стихії уві сні. Бачити надзвичайно брудну воду — до втрат, хвороб і невдач.

  Наснилося, що ви перепливали дуже брудну річку? Наступний період життя обіцяє бути максимально складним, а його подолання вимагає від вас великої зосередженості та уваги.

  Все вдасться!

  До чого сниться, що вам належить переплисти річку щодо чисту, але каламутну? Це провісник дрібних, але регулярних сварок, проблем і турбот.

  Якщо уві сні ви вступили в каламутну річку, то сонник радить готуватися до того, що в справах і планах з’являться перешкоди, які ви успішно подолаєте.

  Наснилася абсолютно чиста, прозора і спокійна гладь? Вона знаменує набуття свободи, незалежності і благополуччя.

  Сонник переплисти річку, до чого сниться переплисти річку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: