Сонник перепливати річку, до чого сниться перепливати річку уві сні

Коли уві сні доводиться перепливати річку, в сонник можна знайти багато тлумачень цього сюжету. Щоб зрозуміти,, до чого сниться символ, слід врахувати ряд обставин. Наприклад, як ви перетнули водойма: вплав чи скористалися водним транспортом? Наскільки чистий він був вода? Такі деталі допоможуть виразніше побачити майбутнє.

Тлумачення Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться перепливати річку, сонник Міллера розглядає всілякі подробиці. Якщо уві сні довелося долати бурхливу гірську річку, будьте готові до грандіозних змін. Значні розміри акваторії вказують на переможний настрій, з яким і море по коліно.

Якщо приснилося, як ви довго роздумуєте, чи варто перепливати річку, поточна ситуація вас цілком влаштовує, і немає потреби щось змінювати.

Проявляйте винахідливість

Рішення перепливати річку вплав говорить про відвагу і незалежному характері сплячого. Те,, до чого сниться незвичайний стиль плавання, наприклад, на спині, задом наперед або наввипередки з поромом, зайвий раз підтверджує тлумачення сну.

Коли ідея перебратися на інший берег вплав викликає сумніву, але уві сні іншого виходу немає, сонник попереджає, що обставини підштовхнуть сновидіння до великих змін. Якщо уві сні ви раді можливості поплавати, наяву досягнете мети граючи.

Якщо приснилося переправлятися вплав на спір, наяву ви готові кричати на весь світ про свої успіхи. Якщо навколо ні душі, у вас немає потреби щось доводити.

Плавзасоби і попутники

Сонник роз’яснює,, до чого сниться переправа за допомогою різних плавальних засобів. Зверніть увагу, уві сні у вас можуть з’явитися попутники і внести свої поправки в передбачення.

 • Ковзати на човні в приємній компанії трапляється напередодні радості перемоги;
 • Наснилося, як дісталися на човні не простий, але підводного — дізнаєтеся нове про себе;
 • Бачити себе на яхті з коханою людиною — опинитеся на весіллі, можливо, на своїй;
 • Бачити переповнений пором доводиться перед сваркою на побутовому грунті.
 • Згадайте емоційний фон, який супроводжував вас в плавання: саме такий настрій буде переважати найближчим часом.

  Чистота — запорука везіння

  Сонник розповість, чому довелося перепливати річку надзвичайно брудну. Треба сказати, те, що вам приснилося — не найсприятливіший знак. Це провісник дрібних неприємностей, що норовлять зруйнувати плани.

  Увійти в брудну воду трапляється напередодні нездужання перед відповідальним заходом, поганої новини, втрат і поломок. Пильність і зосередженість допоможуть знизити їх чисельність.

  Якщо за сюжетом уві сні переправа не вдалася, бажанням не судилося збутися. Якщо ви подолали брудну річечку і благополучно вибралися на сушу, Езотеричний сонник вважає символ позбавленням від негативного минулого. У новій якості ви здійсните мрію.

  У тихому болоті

  Сонники по-різному пояснюють,, до чого сниться перепливати річку досить чисту, але лякаюче каламутну.

  Якщо приснилося, що ви не можете бачити дно або дезорієнтовані у водному просторі, Велесове пророкування означає смерть. На щастя, не фізичну. Мова йде всього лише про духовне переродження, яке втім, може змінити сплячого до невпізнання.

  Коли уві сні доводиться перепливати каламутну річку, в сонник Азара символ означає, що в реальності ви благополучно подолаєте всі перепони, які несподівано виникнуть на вашому шляху.

  Сонник перепливати річку, до чого сниться перепливати річку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: