Сонник перелом ноги, до чого сниться перелом ноги уві сні

До чого сниться перелом ноги? Уві сні це знамення неприємних розбіжностей, втрати положення або майбутнього фізичного нездужання. Сонник допоможе знайти вірну інтерпретацію образу.

Пророцтво Міллера

Снотолкователь Міллера переконаний: якщо приснився перелом ноги у себе, то втратите хорошого друга, а життя стане нестерпним через постійні причіпок домочадців.

Готуйтеся!

Взагалі виявити у себе перелом ноги — не дуже добре. Це означає, що станеться раптова, а тому малоприємна життєва зміна.

По суті, уві сні це відображення переломного моменту, як в матеріальній, так і духовного життя. Наяву це може бути втрата віри або роботи, звільнення від ілюзій, розставання і інше.

Не поспішайте!

До чого сниться, що ви зламали гомілку? Самотнім жінкам сонник обіцяє шлюб з людиною вітряним і нестриманим.

Чоловікові ж бачення гарантує союз зі шкідливою і норовливої ​​дамою, при цьому абсолютно не здатною до ведення домашнього господарства.

Всім іншим бачити перелом нижніх кінцівок у себе уві сні — до досить складного періоду, який буде пов’язаний з втратою впевненості і надії на краще.

Не сваріться!

Наснилося, що нога була зламана у іншої людини? Сонник рекомендує проявити граничну обережність і відмовитися від будь-яких конфліктів. Банальна сварка в цей період може стати причиною тривалої ворожнечі.

Іноді перелом ноги у іншої людини знаменує власну хворобу або дурне становище, з якого не так просто вибратися.

Відпочиньте!

До чого сниться злам обох кінцівок? Уві сні це означає, що всі спроби поліпшити становище заздалегідь приречені на провал.

Сонник рекомендує деякий час залишатися в бездіяльності, відпочити і зібратися з думками. Наснилося поранення обох ніг? Є велика ймовірність потрапити в аварію або стати жертвою нещасного випадку.

Тримайтеся!

Уві сні трапилося споглядати власні переламані ніженьки? Сонник вважає, що вам уготовано серйозне розчарування в любові.

Наснилися свої переламані кінцівки? Кредит вам не дадуть, а фінансова операція провалиться. Більш того, підступу слід чекати від того, хто обіцяв допомогти.

До чого ще сняться переламані ноги? Тлумачення сну однозначно негативне. У справах намітилися затримки, мета залишиться недоступною через зовнішні перешкод, а дрібні проблеми і турботи посиплються як з рогу достатку.

Що було після?

Сонник також радить врахувати, чи змогли ви пересуватися, отримавши перелом ноги, і як саме ви це робили.

 • На милицях — доведеться чомусь вчитися.
 • На протезах — далека дорога, Нахлебнічество.
 • У колясці — погане товариство.
 • Пришили чужі — отримаєте підтримку, допомогу.
 • Ваш вибір?

  До чого сниться накладений на перелом гіпс? сонник підозрює, що вам доведеться зіткнутися з персонажем, якого в реалі недолюблюєте.

  Бачити гіпс у родича чи друга означає, що ви посваритеся з ним в реальності. Якщо ж ви збираєтеся заміж або одружуватися, а в ночі привидівся гіпс, то це підтвердження правильного вибору.

  Обережніше!

  Уві сні довелося бачити відкритий перелом ноги? Це ознака дуже глибокого конфлікту і сполученими з ним переживаннями.

  Відкритий злам кістки символізує зраду особи, якій ви повністю довіряли. Крім того відкритий перелом попереджає про хворобу і надзвичайно бідно.

  Гірше нікуди…

  До чого сниться перелом ноги і руки? Це найбільш негативний сновідійний знак, уві сні відображає фатальний занепад в справах, серйозне нещастя і інші катастрофічні біди.

  Приснився перелом руки? Сонник підозрює, що після впертої боротьби вам доведеться віддати щось дуже дороге і цінне.

  Сонник перелом ноги, до чого сниться перелом ноги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: