Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник переживати, до чого сниться переживати уві сні

Уві сні трапилося через чогось переживати? Готуйтеся до того, що в реалі життя буде насичена не лише радощами, а й печалями. Сонник розтлумачить,, до чого сниться це сновідних почуття ще.

Припущення Міллера

Тлумач вважає сновидческие переживання несприятливих знаком. Наяву вам також належить випробувати неабияке хвилювання. Не пощастило переживати з приводу майна або грошей? Душевна рівновага буде порушено хворобою або невдачею близької людини.

Як тлумачити?

До чого взагалі сниться переживання? Наяву ви ризикуєте стати жертвою навмисної псування або випадкового пристріту. Наснилося, що ви серйозно хвилювалися? Сонник пророкує ревнощі, викликану пристрасною любов’ю.

Іноді тлумачення сну кардинально протилежне і сновідних переживання обіцяють в реалі щиру радість.

Якщо ж нічні страхи є лише наслідком реального занепокоєння, то постарайтеся відвернутися від них і зайнятися якоюсь справою, що вимагає великої концентрації.

Як це було?

До чого сниться, якщо довелося переживати дуже сильно? Подібним чином уві сні душа отримує розрядку і в реальності можна сподіватися на цілком благополучний результат.

Наснилося, що ви переживали настільки сильно, що впали у відчай? Сонник пророкує насправді занепад сил і депресію.

Хвилюватися в мріях дуже сильно до озлоблення — погано. Це означає, що власна жорстокість призведе до важкого життєвого кризи.

Чекайте щастя!

В ночі довелося переживати і плакати? Наяву вас чекає несподіваний сімейний розлад. Добре бачити, якщо доводиться плакати іншим персонажам. Це вірне знамення щасливого шлюбу.

Самому сновидцу гірко плакати і навіть прокинутися від цього — ще краще. сонник переконаний: в реальності гряде раптова радість і безтурботне життя.

Іноді плач і занепокоєння уві сні є ознакою втрати душевних сил. Одночасно сюжет дозволяє зняти внутрішнє напруження, особливо, якщо в реальному світі ви рідко дозволяєте собі сльози.

Тримайтеся!

Дуже важливо встановити, що саме стало причиною сновідних хвилювань. До чого сниться, наприклад, смерть, через яку довелося переживати? Сонник пророкує серйозні життєві випробування.

Бачити, як смерть принесла горе іншим героям уві сні, означає, що чужі неприємності позначаться і на вашій звичного життя.

Наснилося, що смерть близької людини принесла багато страждань? Бережіться: ви можете потрапити в біду, якщо не зробите за мудрою порадою.

Переживати чи не варто?

У мріях сталося переживати за дочку? Якщо зараз вона знаходиться далеко, то це лише віддзеркалення реального занепокоєння.

Якщо ж не пощастило переживати уві сні за дочку, яка проживає з вами, то їй і справді загрожує серйозна небезпека. Наснилися побоювання за сина? Сонник вважає, що ви дізнаєтеся щось, про що воліли б не знати зовсім.

А привід?

До чого уві сні переживати з іншого приводу? Сонник пропонує кілька загальних розшифровок.

 • За гроші — скандал, роздратування.
 • Роботу, навчання — належить виконувати відповідальне завдання.
 • Сім’ю — недовірливість, хвороба.
 • Через комплексів — спроба поліпшити становище.
 • Пропажі, втрати — великі проблеми.
 • Хвороби — відмінне здоров’я.
 • Сподівайтеся на краще!

  Наснилося, що довелося переживати? Сонник також радить врахувати супутні емоції. До чого сниться відчуття повного безсилля? В реальності грядуть катастрофічні події.

  Добре бачити, що ви намагаєтеся триматися і всіляко себе підбадьорює уві сні. Період життєвих труднощів завершиться досить успішно, і ви пізнаєте справжнє щастя.

  Сонник переживати, до чого сниться переживати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: