Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перехрестя, до чого сниться перехрестя уві сні

У момент прийняття важливих рішень уві сні можна побачити перехрестя. Підсвідомість людини, що знаходиться на роздоріжжі, підказує, що слід зупинитися і подумати. Сонники допомагають проаналізувати,, до чого сниться розвилка доріг і підказують, що потрібно зробити для благополучного досягнення цілей.

Вибирати шлях уві сні

Наснилося, що ви стоїте на перехресті і думаєте, куди йти далі? Інтуїція не завжди поспішає піднести єдино вірне рішення, тому часто доводиться зважувати і приймати усвідомлені дії. Сонники стверджують, що доля буде прихильною до тих, хто зуміє уві сні швидко зібрати волю в кулак і піти в потрібному напрямку.

Марні клопоти чекають того, хто не наважується піти по якійсь із доріг на роздоріжжі. Дрібні недоліки будуть обмежувати вас в прагненні зробити наступний серйозний крок. Юнакам сонники рекомендують не поспішати з вибором супутниці життя, дівчатам вони обіцяють відразу кілька галантних кавалерів.

Покажчики на перехресті

Багато важливих підказок дають стрілки, які можна побачити на перехресті. Всі наявні знаки — це деталі, на які варто звертати увагу уві сні. Наснилося, що пішли за вказівником наліво? В даний момент ви готові на ризики і авантюри. Наяву з’явиться прекрасна можливість завести інтрижку на стороні.

Світлофор обіцяє шикарні перспективи вибору. Будь-яке обраний напрям стане прибутковим. Сонники говорять, що регульовані перехрестя — найбезпечніші як уві сні, так і наяву. Сниться регулювальник? Значить, в реальному житті вдасться отримати не тільки хорошу підказку, але і деяку матеріальну допомогу.

Стояти на перехресті

Життя підказує: щоб змінити зовнішні обставини, потрібні зміни зсередини. Бачити себе в сні на стику декількох трас — до прихильності вищих сил, які дають можливість підібрати собі найкраще з того, що в даний момент є. Головне: сонники не рекомендують коливатися і застоюватися на одному місці.

Тимчасова зупинка на перехресті сниться людині, яке встигло заплутатися в справах. Сонник Міллера рекомендує перервати навіть грандіозні проекти і задуматися. Інакше можна зробити чимало доленосних помилок.

Перетину і розвилки

Наснилися незнайомі люди, які не дають вам просуватися далі по перехрестя? Сонники застерігають — чекайте дрібних капостей з боку недоброзичливців. Якщо ж ви заважаєте комусь йти — будьте готові, що ваші інтереси можуть стати каменем спотикання на шляху у друзів або близьких під час здійснення своїх планів.

Злиття доріг уві сні позначає перехрещення доль. Якщо вам сняться люди, добре знайомі в реальному житті, що працюють в одному колективі, або поруч живуть, будьте готові до того, що доля зведе з ними міцно і надовго.

Чим складніше перехрестя, який приснився, тим важче і заплутаніше будуть виникати ситуації наяву. Бути оштрафованим при переході — до подальшого випробування почуття досади і гіркоти за вчинені непорядні вчинки реальному житті.

Сонник перехрестя, до чого сниться перехрестя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: