Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павуки і павутина, до чого сниться павуки і павутина уві сні

Ось про кого можна сказати, що визначення його символіки призвело до «протистояння» різних сонників, так це про павука. До сьогоднішнього дня дійшло велика кількість збірників тлумачень сновидінь, і трактування більшості з них збігається. Однак якщо поставити собі за мету, з’ясувати, до чого сняться павуки і павутина, то навряд чи можна знайти стільки протилежних поглядів на даний образ, побачений у сні.

Якщо говорити про суть…

У двох словах сказати про восьмилапі кровососів важко, проте сонники намагаються це робити для нас. Отже, що обіцяють нам павуки і павутина, побачені уві сні:

 • Убити в сні долгоножки — до сварки з чоловіком.
 • Великого задавити — до перемоги над ворогом.
 • Бачити величезного тарантула — до розбіжностей з начальством.
 • Спостерігати, як з гілки спускається красивий волохатий птицеед — до зустрічі з приємною людиною.
 • Прибирати з особи павука і павутину — до додатку в сімействі.
 • Сонник Міллера

  Якщо уві сні вас вкусив тарантул, то, згідно з сонником Міллера, це означає зраду близької людини. А ось павучки, що плетуть ажурну павутину — це символ любові і спокою в сім’ї.

  Також даний тлумач підкаже,, до чого сниться безліч павуків і павутини. Тлумачення сну залежить від ряду обставин, побачених уві сні: якщо павуки були спрямовані вгору, то чекайте підвищення по службі або удачі в бізнесі, а ось що спускаються членистоногі означають небезпечні зв’язки, які можуть привести до проблем.

  Ще одне значення, але вже позитивне, має павучок, що спускається з лампочки: ви будете «світиться» від радості, тому як досягнете бажаного.

  «Жахливий монстр», або Зустріч з деспотом…

  Якщо вам приснилося, що ви бачите великого чорного павука-птахоїда, атакуючого вас, то в реальності ви зустрінете людину, здатну завдати вам шкоди, попереджає сонник Цвєткова.

  А ось,, до чого сниться великий чорний кровососи, що поїдає муху, відповість Місячний сонник: ви працює під керівництвом підступного і безжального людини. Великий птицеед сидить на стелі — вам не вдасться впоратися з начальником-тираном поодинці. А якщо, посидівши якийсь час на стелі, хижак вирішив опуститися на землю — сміливо йдіть на конфронтацію з деспотом, за вами підуть колеги.

  Павук-трудяга — символ дружньої підтримки і веселощів

  Бачити уві сні, як трудяга-павучок плете павутину — знак того, що як би важко вам не було, друзі допоможуть. Наснилося, що багато долгоножек плете в одному і тому ж місці багато павутинок? Тільки в команді ви зможете реалізувати свої плани. Павучок плете свої «тенета» на відкритому місці — ви точно знаєте, як до вас ставляться товариші; ховає свій виріб від сторонніх очей — вчинки друзів для вас — загадка.

  Розумну пораду, як варто вчинити, дає Жіночий сонник, трактуючи,, до чого сниться багато павуків і павутини на маленькому просторі: починайте готуватися до масового заходу. Можливо, скоро в вашому домі буде велелюдне свято: весілля, ювілей, хрестини і т. п.

  Контакт з павуками і павутиною, як відображення поточних справ

  Знімати уві сні красиву павутинку, яку сплів білий каракурт — вам доведеться розпрощатися з ілюзіями, в полон до яких ви потрапили, пророкує сонник міс Хассе. А ось якщо наснилося, що ви милуєтеся красивою білою павутиною з крапельками роси, то можете розраховувати на приємний подарунок.

  Наснилися павуки і павутина, які ви змахує зі свого обличчя? Ви зможете вибратися з ситуації, в яку потрапили через необережність.

  Сонник павуки і павутина, до чого сниться павуки і павутина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: