Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павук вкусив, до чого сниться павук вкусив уві сні

Уві сні довелося бачити, як павук вкусив вас за якусь частину тіла? Приймайте це сновидіння як попередження про можливі неприємності. Сонник підкаже,, до чого сниться павуковий укус конкретно.

За Міллеру

Уві сні вкусив нешкідливий павучок? Містер Міллер радить готуватися до зради або погіршення справ на роботі через підстави недоброзичливців.

Будьте обережні!

Бачити, як великий павук випустив жало, означає, що ваші вороги активізувалися і готові завдати нищівного удару.

Наснилося, що куснув маленький павучок? Незначні труднощі не завдадуть вам серйозного збитку.

Великий павук символізує уві сні втрату удачі в найнеприємніших умовах. Сонник вважає, що ви попадете в пастку, підлаштований недругами.

Якщо великий хрестоносець гризнул дитини, то доведеться випробувати сильну душевну муку.

Негативний знак

До чого сниться, що чорний павук вкусив за палець? Вам уготована невдача в задуманому підприємстві. Крім того, є ймовірність, що зрадить найближча людина.

Чорний паучіще, на думку сонника, уві сні завжди символізує сильного ворога або велику небезпеку, наприклад, нещасний випадок або важку хворобу.

Бачити, що чорний павук готується напасти — дуже погано. Це ознака принизливих обставин, безрадісного становища, безнадії та безперспективності.

Настають зміни!

Наснилося, що павук вкусив за палець і він розпух? Сонник вважає, що відбудеться якась подія, яке змусить вас змінити ставлення до життя. Більш повне тлумачення сну дасть колір комахи.

 • Золотий — взаємна любов, щастя.
 • Жовтий — таємні бажання, частіше негативні.
 • Червоний — хвороба серця, крові.
 • Зелений — фінансові труднощі, хвороби травної системи.
 • З хрестом — до небіжчика, великої біди.
 • Зрада або магічна атака?

  До чого сниться, що отруйний павук укусив чоловіка? Сонник підозрює, що чоловік може вам змінити, але швидше за все, «випадково», наприклад, під впливом алкоголю.

  Це також ознака можливої ​​магічної атаки на кохану людину, зокрема приворот, псування, прокляття.

  Не довіряйте незнайомцям!

  Якщо отруйний павук укусив уві сні незнайому персонажа, то це означає, що ви будете сильно переживати через чужого зради або підступного обману.

  Сонник рекомендує деякий час уникати випадкових знайомств і не довіряти першим зустрічним.

  Наснилося, що вас покусав моторошно отруйний тарантул? Є ймовірність, що підхопите неприємний вірус і зляжете на довгий час.

  Готуйтеся до неприємностей!

  До чого сниться, що павук вкусив до крові? Вас зрадить або підставить родич. Якщо в мріях вдалося вбити павучка, який ще не встиг вжалити, то зумієте розкрити підлість.

  Сновідеть, що комаха вжалила до крові — поганий знак. Гряде період великих випробувань з лайкою і з’ясуванням відносин.

  Вбити павука, який вкусив — краще. Сонник вважає, що в реальності ви відмовитеся від чогось, що може принести серйозні втрати.

  Що найдорожче?

  До чого сниться, що павук вкусив, і місце укусу сильно розпухло? Якщо після інциденту болить рука, то доведеться віддати щось дороге. Опухла уві сні рука знаменує неможливість використовувати особисті переваги.

  Якщо ж творчій людині приснилося, що рука розпухла і почервоніла, то його чекає велике натхнення і можливість реалізувати таланти.

  Тримайтеся міцніше!

  Наснилося, що від укусу болить нога? На жаль, обставини призведуть до безгрошів’я і навіть злиднях.

  Якщо уві сні нога взагалі відмовила, то сонник вважає, що ваше становище істотно похитнеться, і ви втратите все, що мали.

  Сонник павук вкусив, до чого сниться павук вкусив уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: