Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пазли, до чого сниться пазли уві сні

Приснилися пазли — дуже символічний знак, що означає, що сновидцу доведеться зіткнутися з вирішенням якихось завдань. Щоб зрозуміти,, до чого сниться даний вид головоломки, сонники рекомендують пригадати її зображення, а також чи вдалося вам зібрати її уві сні чи ні.

Пророцтва Густава Міллера

За версією сонника Міллера, який наснився пазл з яскравою красивою картинкою означає наявність у вас вірних друзів, готових прийти на допомогу в будь-який момент.

Зібрати уві сні пазл — ознака прийняття вольового рішення, яке дасться вам з великими труднощами, стверджує тлумач. А ось якщо бачите, що вам не вдалося зібрати картинку, то ця мрія означає втрати і розчарування.

Збирати уві сні пазли як символ подолання проблем

Тлумачення сну, в якому ви вдало збираєте пазли, причому, один за іншим, на думку сонника пастора Лоффа, говорить про те, що вам не завдає труднощів вирішення тих питань, які обтяжують ваших колег або друзів.

Уві сні вам довелося допомагати іншим людям збирати пазли? Це означає, на вас покладуть обов’язки тих, хто слабший вас. Хоча, цілком ймовірно, таке бачення позначає ваше власне прагнення допомогти тому, хто не так прозорливий і заповзятливий.

Чи не склалася головоломка, або Зупиніться і подумайте

У Східному сонник є кілька пояснень того,, до чого сниться невдале збирання пазлів.

Так, наприклад, якщо ви не можете зрозуміти, куди класти деякі їх фрагментів головоломки, то це пророкує вам порушення гармонії між внутрішнім настроєм і тим, що ви змушені робити, виконуючи свої обов’язки.

Бачите, що пазл не складається через первинних деталей? Не варто намагатися вирішувати проблеми нахрапом, вам потрібно зробити перерву і продумати свої подальші дії, радить сонник.

А ось якщо вам приснилося, що пазл не складається через те, що ви не можете зрозуміти, що ж саме зображено на його поверхні, то вам варто запитати поради у більш досвідченого фахівця в тій області, питання якої ви вирішуєте.

Розрізнені частини: Визначте свою позицію

Наснилося, що ви підбираєте дрібні частини пазла, розкидані по кімнаті? Будьте готові, що вам доведеться витратити багато часу на збір інформації в якійсь справі, перш ніж ви зможете приступити до його реалізації.

А ось розбираючись,, до чого сниться мрія, в якій вам не вистачає деталей, згадайте, звідки вони були: з центру малюнка або з периферії, рекомендують сонники. Відсутність центральних фрагментів уві сні, оповіщає про вашу недостатньою компетенції в справах. А ось крайні частини — ознака дрібних недоліків або прорахунків.

Малюнок на поверхні

Не останнє місце в тлумаченні того, до чого сняться пазли, грає його малюнок, стверджують сонники. Ось, наприклад, що означає, якщо ви бачили уві сні на зібраної зображенні:

 • Тварина — навчитеся керувати емоціями;
 • Казковий сюжет — ви літаєте в хмарах, пора стати більш відповідальним;
 • Міські види — ви втомилися від суєти, вам потрібен відпочинок;
 • Природа — зараз найкращий час змінити вид діяльності;
 • Автомобіль, вітрильник або інший транспорт — вас вабить дорога.
 • Сонник пазли, до чого сниться пазли уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: