Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падіння з висоти, до чого сниться падіння з висоти уві сні

Падіння з висоти уві сні часто провіщає труднощі в справах, взаєминах, захворювання, неприємні сюрпризи. Однак сонник пропонує і інші значення: позбавлення від біди, одужання, закоханість. Деталі бачення допоможуть витлумачити,, до чого сниться подібний сюжет.

Вчіться ставити правильні цілі

Наснилося падіння з висоти? Якщо вона була велика, а ви при цьому відчували страх — це попередження: ви ставите перед собою занадто складні, а часто нездійсненні завдання. Не слід мріяння зводити в ранг пріоритетних життєвих цілей.

Сонник також називає сюжет уві сні про великій висоті, звідки впав сновидец, зазначенням: причиною власних невдач він є сам.

До чого сниться відчувати сильний страх, зірвавшись вниз на великій висоті? Це віщує серйозну хворобу.

Нюанси взаємин

Бачити уві сні знайомої людини, який зірвався звідкись зверху (гори, будівлі) означає: сновидец уникає його суспільства. Не варто після однієї неприємності робити далекосяжні висновки про знайомого. Слід проявити дружелюбність — ставлення оточуючих істотно зміниться.

Приснився інша людина, що падає вниз? Сонник підказує: можлива невдача, але її ще можна уникнути, якщо вчасно вжити заходів.

Помітили уві сні падіння з висоти іншу людину? Наяву можете не надати знайомим підтримку при їх труднощі, хоча будете мати таку можливість. Постарайтеся все ж простягнути їм руку допомоги.

Сонник Міллера: попереду труднощі

Наснилося падіння з висоти, при якому ви сильно злякалися? Має бути подолання значних труднощів. Але протистояння їм призведе до удачі.

Сприятливі ознаки

До чого сниться, як падаючий в останній момент втримався? Сонник обіцяє: позбудетеся від майже неминучої біди.

Якщо хворому приснилося падіння з висоти, і він при цьому прокинувся — він скоро видужає.

Уві сні впали в воду? Незабаром закохаєтесь, занурившись в емоції «з головою», переживете сильне всепоглинаюче почуття.

Важливе значення має приземлення. Якщо сновидец вдало стрибнув на землю — все буде нормально. Коли ж ні — попереду фінансові втрати.

Готуйтеся до неприємних сюрпризів

Падіння з висоти на землю уві сні також може попереджати про образу, яке сплячому незабаром завдадуть.

Летіли вниз з даху висотки? Доля незабаром піднесе дуже неприємний сюрприз.

Відповідно до ісламського сонником, великий переляк при падінні з висоти означає: треба буде долати значні труднощі, але все ж сплячий візьме гору над обставинами.

До чого сниться, ніби впавши звідти, сильно забилися? Ісламський сонник попереджає: попереду матеріальні втрати або втрати друзів.

Надайте підтримку близьким

Для чоловіка бачити такий сюжет про улюблену і намагатися її зловити означає: він спробує утримати її від невірного кроку. Від розвитку подій уві сні залежить також результат дій сновидіння.

До чого сниться, ніби дитина впала вниз? Сонник попереджає: з’являться серйозні перешкоди для досягнення поставленої мети. Треба докласти всіх завзятість, щоб їх подолати.

Наснилося падіння своєї дитини в яму? Чи потрапить в неприємності, з яких вам доведеться витягувати неслухняне чадо.

Хто падав?

Тлумачення сну залежить від того, хто це був. Так, якщо жінка бачила падаючим:

 • Дитини — виникнуть складності ходу справ;
 • Чоловіка — підтримає чоловіка у важкій ситуації;
 • Близької людини — йому незабаром знадобиться рада;
 • Улюбленого — дізнається про нього щось, що розчарує;
 • Незнайомця — слід прислухатися до порад людей.
 • Такий сюжет про близького друга або родича попереджає: вам доведеться розплачуватися за його гріхи. Про чоловіка — станете свідком необачного вчинку свого благовірного.

  Сонник падіння з висоти, до чого сниться падіння з висоти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: