Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падіння літака, до чого сниться падіння літака уві сні

Якщо ви боїтеся авіаперельотів, то немає нічого дивного, що уві сні ви спостерігали падіння літака. Сонник вважає, що це відображення внутрішніх страхів. В іншому випадку неодмінно потрібно розібратися,, до чого сниться подія.

Це доля!

Падіння літака з висоти попереджає про те, що ваші очікування марні. Сонник впевнений, що таке бачення символізує необачні рішення, що неминуче ведуть до поразки.

Бачити, як авіалайнер пікірує з висоти — до доленосних подій, здатним легко повернути життя в іншому напрямку.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що падіння літака і вибух може приснитися до бід і втрат, причиною яких стане близька людина.

Забудьте про!

Бачити уві сні пікіровку і вибух — до фінансового краху і загального погіршення всіх справ. Ще одне тлумачення сну попереджає про те, що настають громадські хвилювання, які торкнуться і вас особисто.

Авіакатастрофа і вибух після неї свідчить про надмірне нервовому напруженні. Сонник рекомендує знайти безпечний вихід для особистих емоцій.

Не ризикуйте!

Падаючий на землю літак знаменує чуже втручання в долю. Цей сон означає, що ваше становище не досить надійно.

Бачити уві сні падіння літака на землю означає, що нові плани стануть предметом для підвищеного занепокоєння.

Наснилося, як літальний апарат впав на землю? Відкладіть будь-які відрядження на найближчі пару тижнів. Це сновидіння, на думку сонника, може виявитися пророчим.

Сприятливі перспективи

До чого сниться, що авіалайнер падає в воду? Це означає, що ви отримаєте підвищення по службі і заслужену повагу оточуючих.

Крах в воду знаменує собою позбавлення від мучили переживань і сприятливі перспективи на майбутнє. Наснилося падіння літака в воду? Краще не ризикувати і ще раз подумати.

Інші розшифровки

Якщо уві сні лайнер спікірував в море, то вам доведеться брати участь у боргом судовому розгляді. Катастрофа літака в море також є відображенням внутрішніх почуттів, тому сонник рекомендує пригадати, який саме була водна стихія.

 • Прозорою і чистою — до багатства.
 • Хвилястою — до загальних неприємностей у всьому.
 • Дивно красивою — до здійснення бажань.
 • Бурхливої ​​- до сварок і конфліктів.
 • Безмежна гладь символізує безвихідну ситуацію.
 • Неприродно спокійна і навіть млява — душевну втому.
 • Що вас врятує?

  До чого сниться — мирно спостерігати з боку за катастрофою? Стати свідком падіння літака уві сні — до дивних обставин, які дуже здивують.

  Спостерігати з боку означає, що в реальності ви проявите малодушність і навіть боягузтво, але саме це вас і врятує.

  Якщо вам довелося лише чути звуки авіакатастрофи, то скоро ви дізнаєтеся новини, але їм не слід довіряти.

  Якщо трапилося уві сні чути про катастрофу літака по телевізору або радіо, то сонник вважає, що вам уготована безпечна і спокійне життя.

  Езотерична трактування

  До чого сниться падіння відразу двох літаків? Сонник думає, що два падаючих лайнера лише збільшують основне значення образу.

  В езотериці двійка символізує ідеальну пару, рівновагу і гармонію. І якщо наснилося падіння двох апаратів, то у вас явно є або з’явиться гідний партнер в бізнесі або любові.

  Сонник падіння літака, до чого сниться падіння літака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: