Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павук нападає, до чого сниться павук нападає уві сні

Членистоногих уві сні можуть бачити активні, сумлінні, оптимістично налаштовані люди. Якщо приснилося, що величезний павук нападає, потрібно підготуватися до великого проекту, набратися сил і запастися терпінням. Сновидіння означає удачу в бізнесі, великі зміни на краще. Сонники практично одностайні в трактуваннях, до чого сняться агресивні комахи.

Сонник Міллера і його попередження

Психологи вважають, що величезний чорний, білий або рудий кровопивця символізує самолюбство сновидіння. Якщо приснилося, що павук нападає, кусає, плете мережива — значить, хтось із колег, родичів, сусідів хоче заплямувати вашу репутацію, розпускає неприємні чутки, бажає принизити.

До чого сниться бачити хрестовика, каракурта і не боятися їх уві сні:

 • Плетуть павутину — до матеріального достатку, процвітання;
 • Агресивних і страшних — до появи гідного суперника, ворога;
 • Кусають — до проблем зі здоров’ям;
 • Убитих або розчавлених — до перемоги в конкурсі.
 • Багата життя не за горами

  Бачити тарантула або волохатого комахи, що плете павутину уві сні, — до швидкого накопичення фінансів. Сновидіння означає, що матеріальні труднощі позаду. Виграш в лотерею, отримання премії, вступ в спадок — саме те,, до чого сниться величезна насувається комаха.

  Їли жінці довелося бачити, як чорний павук нападає і намагається накинути павутину, потрібно бути готовою до знайомства з щедрим кавалером, який спробує будь-що добитися вашої прихильності. Сонники гарантують появу захисника, надійного друга.

  Остерігайтеся перевтоми

  Тлумачення сну у Ванги зводиться до попереджень про проблеми з психічним, фізичним здоров’ям. Якщо приснилося, що павук нападає, кусає, значить організм сновидіння втомився. Прийшов час організувати відпочинок, виїхати до моря, провести профілактичне лікування.

  До чого сниться отруйний тарантул, сонник Нострадамуса трактує трохи по-своєму. Великий пророк закликає не розпорошувати свою увагу відразу на кілька справ, проектів. Інакше не вийде уникнути розумової перевтоми.

  Попереду чекає особисте благополуччя

  Бачити, як нападає павук великих розмірів, вбити його уві сні — до перемоги над власними страхами, удачі в конкурсах, тендерах, змаганнях. Невдачі, небезпеки відступлять від усіх, кому приснилось, що вдалося впоратися з власним жахом при вигляді агресивного кровопивці.

  Сонник Фрейда обіцяє появу забезпеченого одного, здатного скрасити інтимне життя сновидіння. І юнакам, і дівчатам він гарантує знайомство з надійним, цікавим і вірним сексуальним партнером.

  Сонник Цветкова закликає зберегти репутацію, не піддаватися на провокації з боку протилежної статі, якщо довелось випадково розчавити уві сні павучка.

  Сонник павук нападає, до чого сниться павук нападає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: