Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павук кусає, до чого сниться павук кусає уві сні

Бачити уві сні членистоногих до довгих, неприємним розмовам, пліток, любовних інтриг. Проте, якщо наснилося, що павук кусає, будьте готові до гарних новин, отримання інформації, яка вас порадує. Сновидіння означає підтримку і реальну допомогу понад. Щоб зрозуміти,, до чого сниться укус, згадайте свої відчуття, почуття і тільки потім звертайтеся до сонникам.

Застереження сонника Міллера

Психотерапевти схиляються до того, що бачити комаха з довгими ногами уві сні — до власної невпевненості в розпочатому заході. Сновидець боїться конкурентів, підступів і нападок з боку недоброзичливців. До чого сниться, що павук кусає, в сонник Міллера даються неоднозначні трактування. Отже:

 • Легкий прокол — труднощі швидко розсіються;
 • До крові — до майнових суперечок з ріднею;
 • До відчуттів гострого болю — до зради, зради;
 • Укушенное місце розпухло — до хвороби;
 • Випробувати свербіж, коросту — до пліток, новин.
 • Не довіряйте партнерам

  Сонник Ванги рекомендує задуматися всім, кому довелося бачити уві сні, як великий чорний павук кусає за палець або за руку. Якщо приснилося, що ви при цьому відчули страшний біль — будьте готові до зради з боку коханої людини. Тлумачення сну у неї зводиться до зрад, сценам ревнощів, незлагод.

  Можливість застати партнера в ліжку з іншою людиною, серйозна розмова про відносини — саме те, до чого сниться, укус великого чорного комахи за руки або за ноги. Крім того, не можна виключати зраду і з боку колег по роботі.

  Всі зміни — на краще

  Маленький нешкідливий павучок, навпаки, несе корисну інформацію. Сновидіння, в якому він прокусив шкіру, означає, що наяву у вас вийде обдурити конкурентів і зайняти лідируючу позицію. Особливо добре, якщо наснилося, що він вас нітрохи не злякав.

  До чого сниться, як кусає павук, розкриває і сонник Нострадамуса. Бачити кров на ранці, виявляється, хороший знак. Далекі родичі покличуть вас до себе в гості. Остерігатися з їх боку підступу варто тільки в разі, якщо крові було багато, а укушенное місце сильно боліло уві сні.

  Будьте гранично обережні

  В сучасних сонниках розпухла рана, що залишилася від укусу, символізує душевні терзання. Людина, якій довелося пережити біль, печіння, свербіж уві сні, неодмінно стане жертвою інтриг, наклепів. Вбити велике комаха прямо на своїй руці або нозі — знак перелому в долі. З цього дня всі справи підуть вгору, а здоров’я — на поправку.

  Якщо приснилося, що кусає павук чорного кольору, та ще й отруйний, зверніть увагу на стан здоров’я, як свого, так і близьких людей. Особливо сприйнятливими стануть шлунок, сечо-статева сфера. Рекомендується в найближчі дні ретельніше стежити за раціоном, якістю продуктів, не переохолоджуватися.

  Сонник павук кусає, до чого сниться павук кусає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: