Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павич, до чого сниться павич уві сні

Всі знають, що образ казкової жар-птиці був запозичений з красеня-павича. Сама птаха ще наяву залишає подвійне враження: з одного боку це прекрасне і гордовите істота, з іншого — звичайний представник загону курячих. При тлумаченні образів побачених уві сні, сонники вказують на оманливу сутність яркохвостой пташки. Однак, це далеко не єдина трактування,, до чого сниться павич.

Езотеричний сонник павича уві сні пов’язує з людьми, що несуть в собі енергетику показухи і химерності, яких потрібно остерігатися.

Фрейд пов’язує побачену птицю уві сні з явною переоцінкою можливостей власного організму. В інтимному плані Ваша самовпевненість не має під собою підстав, оскільки партнери, що мають з Вами зв’язок, зазнали розчарування від близькості і їх очікування не виправдалися.

Павич з розпущеним пір’ям

Бачити павича в образі казкового персонажа з красивим хвостом є добрим знаком, що обіцяє багатство, везіння і благополуччя. Виходячи з цього, можна сміливо купувати лотерейний квиток або йти в казино, розраховуючи на удачу.

Незважаючи на незвичайне видовище, павич з розпущеним красивим хвостом уві сні є застереженням ісламського сонника про майбутній обмані. Причому збрехати можуть як люди з боку, так і близькі, довірені особи. Постарайтеся найближчим часом бути напоготові і по можливості перевіряти інформацію, що надходить.

Ще один варіант роз’яснення,, до чого сниться подібний сюжет, мається на сонник Міллера. Павич з красивим хвостом обіцяє різкі зміни в житті. Зайві яскраві враження упереміш з сумними роздумами нададуть гнітючий вплив на Ваш дух.

Бачити перо павича, як стверджує сонник Хассе, видає схильність сновидіння справляти враження на людей своєю пишністю і зовнішніми ефектами.

Манера поведінки яркохвостой птахи

Приснився літаючий павич символізує невдоволення другої половинки Вашим соціальним статусом і передбачувані спроби знайти більш гідного (матеріально) партнера. Швидше за все, попереду розставання з коханою людиною.

Різкі крики павичів уві сні, за сонником Міллера, сигналізують про прийдешні занепокоєння, тривоги і навіть розчарування, причиною яких стане симпатичний сновидцу людина.

Бачити уві сні танцюючого павича — до благополуччя. Наснилося, що птах лежить на землі, згідно з ісламським сонником, означає нещастя. Чоловікам таке бачення передрікає звільнення з роботи, жінкам — захворювання дітей або чоловіка.

Способи спілкування з павичем

Наснилося, що довелося годувати павичів уві сні — в реальному житті вдасться знайти підхід до неприступного людині або подружитися з новою особливою.

Багатьом буде цікаво дізнатися,, до чого сниться кататися верхи на павичі. Приснилося подібне бачення вказує швидкі разючі зміни в житті сновідящего, де з’явиться безліч подарунків, сюрпризів та інтриг.

Інші особливості пернатого

Приснився білий павич пророкує дівчині невірність чоловіка, який, швидше за все, живе на дві родини. Перо цього пернатого застерігає про можливу брехні або інтригах недоброзичливців, які всіма силами намагаються випередити Вас в досягненнях.

Є і другий варіант роз’яснення,, до чого сниться білий павич. Така картинка позначає, що ті люди, яких Ви вважали ворогами, насправді такими не є.

Сонник павич, до чого сниться павич уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: