Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник паритися в лазні, до чого сниться паритися в лазні уві сні

Уві сні пощастило паритися в лазні? Якщо ви захворіли наяву, то видужаєте, якщо і без того здорові, то зміцните життєві сили. До чого ще сниться цей оригінальний сюжет? Всі подробиці освітить сонник.

Трактування Міллера

Сонник Міллера стверджує, що уві сні паритися в лазні — до несподіваного недугу, який звалить вас далеко від дому. Однак це не завадить вам випробувати повноту відчуттів від небувалих пригод.

Позбудетеся від зайвого!

До чого взагалі сниться лазня? Сонник вважає її символом позбавлення від заниженої самооцінки внаслідок очищення від поганих помислів. Це також натяк на те, що слід внести в своє існування трохи новизни і радості.

Довелось паритися в лазні світлою і теплою? Наяву пізнаєте сімейне щастя і неземне задоволення. Якщо парилка була занадто жаркою і навіть обпалює, то власними діями рушіте чуже благополуччя.

Бачити холодну і похмуре приміщення уві сні — гірше. Це означає, що вам загрожує серйозна хвороба.

Не заздріть!

До чого сниться, що трапилося купатися в абсолютно новій, тільки побудованої лазні? Сонник підозрює, що ви комусь смертельно заздрите.

Наснилося, що ви посковзнулися на мокрій підлозі? Хтось з найближчого оточення піднесе неприємний сюрприз.

Якщо ж уві сні не пощастило, і ви обпеклися паром, то в реалі ваша палка любов залишиться без відповіді, що принесе масу душевних страждань.

Розшифровка персонажів

Далі тлумачення сну сонник радить будувати на тому, з ким саме довелося паритися в лазні.

 • Поодинці — хвороба, печаль / очищення.
 • З друзями — удача.
 • З похмурими незнайомцями — плітки.
 • З жінками — засмучення.
 • З чоловіками — розорення.
 • Якщо ж наснилося, що разом з вами в лазні було присутнє багато народу, всі були веселі і не соромилися, то і в дійсності потрапите на розрізнене суспільство, де зустрінете і однодумців, і противників. Бачити в лазні кров — найгірше. Це знамення трагічного нещастя.

  Ваш вибір?

  До чого ще сниться, що довелося митися і паритися в лазні? Це означає, що незабаром біди і неприємності залишаться позаду.

  Бачити, як миються уві сні інші персонажі, означає, що ви дізнаєтеся щось, про що обов’язково потрібно промовчати. Крім того митися в сауні — до отримання відповідального доручення.

  Якщо ж бачення наснилося в ніч на п’ятницю або понеділок, то сонник підозрює, що вам доведеться вибирати між романом на стороні і сім’єю.

  Чи не безглуздо!

  Наснилося, що ви надто активно парилися віником і навіть відчували біль при цьому? Власною поведінкою ви даєте привід для безглуздих чуток.

  Якщо уві сні віник був без листя, то сонник вважає, що ви і зовсім зробите вчинок, який призведе до загального обурення.

  Паритися в лазні віником сильно, але акуратно — куди краще. Це символічне очищення душі від негативних емоцій і намірів.

  Робота або секс?

  До чого сниться, що трапилося парити чоловіка? Якщо захід наснилося сновидцу чоловічої статі, то йому належить виконувати важку і об’ємну роботу.

  Жінці парити чоловіка уві сні, на думку сонника, до невдалого побачення, яке принесе хвороба і переживання.

  А ось попутно займатися в лазні сексом — завжди добре. Це означає, що новий партнер допоможе втілити в життя самі відверті еротичні примхи.

  Сонник паритися в лазні, до чого сниться паритися в лазні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: