Сонник парилка, до чого сниться парилка уві сні

Щодо того,, до чого сниться парилка, сонники ведуть довгі суперечки. Одні стверджують, що таке бачення обіцяє налагодження тісних і теплих відносин. Інші запевняють: бачити уві сні баньку — знак розпусти і втрати авторитету. І, як завжди, все пояснять деталі мрії.

Громадська лазня, або Бережіть репутацію

Якщо вам необхідно буде з’ясувати,, до чого сниться сюжет, в якому ви миєтеся в громадській лазні, то зверніть свою увагу на тлумачення, пропоновані Сучасним сонником.

На думку даного тлумача, громадська парилка уві сні пророкує нетипове для сновидіння поведінку, яке може негативно позначитися на його репутації. Тлумач сновидінь попереджає: не хочете потрапити в незручне становище — не дозволяйте собі втрачати контроль.

Приватна парилка, як символ скритності

Тлумачення сну, в якому ви паритеся у власній парильні, відповідно до тлумачення більшості сонників, пророкує спроби щось змінити в своєму житті або кар’єрі, не розголошуючи свої плани навіть близьким людям.

Наснилося, що хтось інший париться у вашій парилці? Таке бачення означає, що один або близький вам по духу і мислення колега попросить вас допомогти в делікатній ситуації, віщає Місячний сонник.

До чого сниться, що ви прийшли в парилку, а в ній холодно? Ця мрія може означати, що вам не вдасться приховати справжні мотиви вашої поведінки від оточуючих.

Російська парна — провісник налагодження відносин

Купатися уві сні в російській лазні споконвіку вважалося дуже важливим і необхідним заняттям. Дізнатися, що обіцяє приснився процес миття у лазні, дуже важливо для подальшого планування подій у власному житті.

Якщо вам приснилося, що у вас в парильні дуже багато пара, значить, ви зумієте знайти контакт з будь-якою людиною, навіть самим незговірливим, радує Циганський сонник.

А ось митися в гарячій парної, але без пари — сигнал про те, що для досягнення мети і приходу до консенсусу доведеться «попітніти». Будьте готові до того, що ваші візаві будуть пручатися.

Банна компанія

Для більш правдивого пояснення,, до чого сниться парилка, варто уважніше розглянути компанію, що ширяє з вами уві сні. Ось, наприклад, що означає, якщо ви бачите:

 • Діти — символізують «копання в собі», зміну пріоритетів;
 • Родичі або друзі — ознака «дружнього ліктя»;
 • Колеги — вам слід переглянути своє ставлення до роботи, ви занадто розслаблені;
 • Вороги — ви зумієте змінити ситуацію на благо собі.
 • Сонник Міллера

  Як прогнозує сонник американського психолога Густава Міллера, приснився парилка віщує тісний контакт з представниками влади або людиною, чиї зв’язки можуть значним чином вплинути на подальшу долю і кар’єру сплячого.

  Дівчина бачить уві сні себе в лазні разом з молодою людиною, на якого в реальності у неї «види»? Це сигнал про те, що все складеться саме так, як вона мріє.

  А ось юнакові слід задуматися про своє розгнузданому поведінці, яке може йому нашкодити, якщо уві сні він розважається в парній з численними дівчатами.

  Сонник парилка, до чого сниться парилка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: