Сонник панцир, до чого сниться панцир уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться панцир або його відсутність, сонник розглядає всілякі ситуації, які часто відбуваються уві сні. Символ служить потужним захистом від небажаних зовнішніх факторів, ускладнюючи при цьому рух вперед. У тлумаченнях можна знайти відповідь, як досягти розумного компромісу між прогресом і безпекою.

Поради Густава Міллера

Якщо приснилися законні носії панцира — черепахи або слимаки, сонник Міллера обіцяє надзвичайне везіння, яке позитивно вплине практично на всі життєві сфери.

Те, до чого сняться ці істоти, позбавлені броні, вказує на несприятливу обстановку навколо самого сплячого. Їх неприродно великі розміри уві сні вказують на компанію, яка не проти поживитися матеріальними і енергетичними ресурсами.

Бачити панцирних у своїй вхідних дверей трапляється напередодні повернення колишньої пасії. Фізичний контакт означає, що зайнятися здоров’ям і самовдосконаленням заважає лінь.

Обережність не завадить

Цікаво дізнатися, що означає панцир в інших інтерпретаціях. Український провісник вважає, що сновидцу не заважає подбати про особисту безпеку: противник сильний і наділений повноваженнями.

Якщо пощастило бачити себе одягненим в обладунки черепахи, виконання честолюбних бажань не за горами, які потребують сонник Велеса обіцяє своєчасну підтримку. Коли наснився черепашачий панцир не простий, а золотий, наяву вдасться досягти небувалих висот.

Сонник апостола Симона Кананіта вважає черепашачий «бронежилет» уві сні застереженням від зайвої безпечності: всі подарунки долі можна відразу втратити. Якщо пощастило виявити цей предмет в несподіваному місці, ваше становище наяву значно стійкіше, ніж може здатися на перший погляд.

Стан

У Сімейному сонник чужий міцний панцир уособлює заздрість до тих, хто вже чогось досяг і міцно стоїть на ногах.

Старий і недоглянутий панцир служить нагадуванням про те, що слід краще піклуватися про безпеку родини та бізнесу. Слов’янський сонник стверджує, що занедбаний вигляд панцира уві сні віщує тривалий період спокою, навіть частина повсякденних турбот вдасться перекласти на оточуючих.

Раковина надзвичайної краси уві сні часто виявляється передвісником доленосної зустрічі.

Беззахисні

В Тлумачі знайдуться пояснення, що віщує черепаха без панцира або равлик без мушлі.

 • Беззахисний образ символізує хитке становище в реальній дійсності;
 • Дівчині черепаха без панцира обіцяє неприємного і настирного кавалера;
 • Бачити уві сні голих панцирних доводиться недостатньо активним в сексі особам;
 • Якщо наснилася черепаха без панцира, не розраховуйте марно на чиюсь допомогу;
 • Равлик без черепашки уві сні уособлює людини-слимака, жалюгідного і ненадійного.
 • Наснилася чиясь пошкоджена броня? Схоже, ви недавно уникнули великої біди.
 • Порожня оболонка

  Порожній будиночок, з якого вилізла черепашка, Зигмунд Фрейд зараховує до тривожних сигналів. Те, що вам приснилося, найчастіше свідчить про початок захворювання або сексуальних розладів.

  Це не єдине пояснення, до чого сниться, як Тортіла вилізла з шкаралупи. Сонник Мандрівника вважає, що сплячий втрачає багато часу даремно. Саме з цієї причини навколишні вважають його пустушкою, людиною малоцікавим і не заслуговує особливої ​​довіри.

  Дворянський сонник Гришиной пропонує цікаве пояснення, до чого сняться скинуті обладунки. Те, що вам приснилося, віщує радість і заслужений відпочинок після великої перемоги.

  У власному світі

  Англійська сонник пропонує вельми цікаве тлумачення сну,, до чого сниться наглухо замкнений панцир. Образ говорить про надлишок консерватизму і звичкою критикувати всіх і вся, але себе — ніколи.

  Іноді масивні обладунки свідчать про гостру потребу знайти надійний притулок для себе особисто або для свого майна. Зовнішній світ представляється сновидцу досить небезпечним місцем.

  Те,, до чого сниться закритий панцир також може символізувати зайву замкнутість, некомунікабельність, боязнь порушити звичний уклад. Такі риси характеру перешкоджають досягненням в реальній дійсності.

  Езотеричний провісник стверджує, що у вас все в повному порядку зі здоров’ям і душевним рівновагою. Обитель уві сні уособлює сховище нових ідей і сокровенних спогадів.

  Сонник панцир, до чого сниться панцир уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: