Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пантера чорна, до чого сниться пантера чорна уві сні

«Чорна кішка дорогу перейшла — чекай неприємностей», — кажуть забобонні люди. «Якщо чорна кішка перейшла дорогу, значить їй щось потрібно на іншій стороні», — сміються над ними скептики. І тільки в одному вони солідарні: якщо у вас на шляху раптом несподівано виникла чорна пантера — потрібно «тікати» якомога швидше, інакше буде непереливки! Пантера — небезпечне хижа тварина. Зустрічі з нею уникають не тільки люди. Вона більш безстрашна і агресивна, ніж її побратим леопард і вона мало кого боїться, навіть леви їй не страшні. А вже людина і поготів! А що якщо з цією красунею ви зустрілися уві сні? Все одно страшно? Давайте дізнаємося у сонника,, до чого сниться пантера чорна і як убезпечити себе від «хижих нападок» наяву.

Небезпечна краса

Наснилося, що ви спостерігаєте за пантерою чорного кольору — наяву ви дуже невпевнений у собі людина, через це ви часто потрапляєте в незручні ситуації. Пересильте свою невпевненість, і жити стане легше, обіцяє сонник Міллера.

Бачити пантеру, яка наздоганяє і нападає на оленя — в реальному житті ви можете потрапити в конфліктну ситуацію ваших друзів. Сонник Східних мудреців рекомендує вам зайняти нейтральну позицію, це допоможе уникнути образ з обох сторін.

Наснилося, що ви милуєтеся хижаком, який стежить за вами з дерева — бажанням не судилося збутися. Але якщо він підійшов до вас, і ви, пересиливши свій страх, не втекли — можете сміливо починати реалізовувати свої плани, все вийде.

Годуєте пантеру, яка сидить в клітці. Тлумачення цього сновидіння, згідно сонником Ванги, таке: ви з легкістю впораєтеся з усіма проблемами, які навалилися на вас останнім часом, головне, не відкладайте їх на потім.

Смертельна сутичка

Сниться сон, в якому на вас нападає пантера чорна — ви отримаєте поразку в конфлікті зі своїми ворогами, біла хижачка — з цієї «війни» ви вийдете переможцем, пророкує сонник Міллера.

Бачити, як пантера нападає на людину — незабаром до вас за допомогою прийде друг або родич.

Наснилася сутичкалюдини і леопарда, в якій хижак поранив самого себе — тлумачення сну наступне: недоброзичливці, які будували вам підступи і плели проти вас інтриги, настануть на свої ж граблі.

Сниться, що вас вкусила чорна пантера і на місці укусу видно крапельки крові — незабаром можете захворіти, якщо рана суха і безкровна — до хвороби родича чи друга.

Відчувати уві сні жах від того, що вас кусає чорна пантера — до розлучення або розриву якогось договору, не відчувати ніякого страху перед нею — навпаки, до підписання важливого контракту або документа.

Мій ласкавий і добрий звір

Сниться сон, що пантера чорна хоче з вами пограти. Тлумачення сну за сонником Міллера буде таким: якщо ви відповіли на «загравання» звіра — до приїзду довгоочікуваних гостей, але якщо ж ви грати не хотіли — гості принесуть з собою клопоти і метушню.

Наснилася добра домашня хижачка, яка лежить у ніг і муркоче — вас чекає дуже перспективна робота з хорошою зарплатою. Можливо, це буде нова робота, але існує й імовірність підвищення по службі.

Бачити уві сні пантеру з кошенятами — до маленьких радощів і сюрпризів, радує Місячний сонник. Причому, чим більше малюків, тим приємніше і більш несподівана буде сюрприз.

Сонник пантера чорна, до чого сниться пантера чорна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: