Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пантера, до чого сниться пантера уві сні

М’яка хода, хижий оскал, гучний рик, сяйво жовто-зелених очей і шкіри, кольору воронячого крила… Здогадалися про кого мова? Звичайно про неї, про пантеру! Дике дитя природи, вона зачаровує і лякає одночасно. Милуватися її грацією можна довго. Не дивіться їй в очі при зустрічі, вона сприйме це як виклик! Змагатися з її міццю навряд чи під силу беззбройного людини. А вбити таку красу не кожен зважиться. Навіть уві сні. Зазвичай, кішки сняться до неприємностей, кажуть нам сонники. А, до чого сниться пантера? Давайте заглянемо в тлумач сновидінь і дізнаємося, чи принесе вам клопоти в реальному житті величезна чорна кішка, що з’явилася уві сні!

Спостерігати за пантерою

Бачити уві сні гуляє чорну пантеру — в реальному житті вам не вистачає впевненості у власних силах. Ви боїтеся даремно, переступите через свій страх, радить сонник, все у вас вийде.

Приснилася біла пантера, яка спостерігає за вами з дерева — мрії і плани поки не здійсненні. Але якщо тварина зстрибнуло з дерева, підійшло і лягло біля ніг — кричіть «Ура!», Всі бажання збудуться найближчим часом.

Приснилася чорна хижачка, що біжить за здобиччю — в реальності ви станете свідком неприємного інциденту. Не втручайтеся в конфлікт — допомогти не зможете, тільки собі нашкодите, радить сонник Міллера.

Сниться пантера на повідку або в клітці, який скалить на вас — наяву ви зможете впоратися з будь-якою неприємністю, в яку потрапите через необережність. Незважаючи на успішний результат сновидіння, будьте уважні, рекомендує сонник.

Приснився хижак, забарвленням нагадує тигра, але розміром з пантеру — всі існуючі проблеми надумані. Все не так погано, як вам здається. Заспокойтеся і продовжуйте жити собі на втіху.

Вступити в сутичку з хижачкою

Сниться сон, в якому на вас нападає дика хижачка, і ви вступили з нею в бій — вороги плетуть інтриги і готуються до наступу. Зверніть увагу на забарвлення тварини: біла — вам вдасться здобути перемогу в конфлікті, чорна — на жаль, ви програєте.

Наснилося, що вас вкусила пантера — до хвороби. Бачите кров на місці укусу — захворієте ви, рана суха і безкровна — близький вам людина. Бережіть здоров’я, радить сонник.

Сниться, що ви спостерігаєте з боку, як пантера нападає і кусає людину — друзям знадобиться допомога або порада.

Бачити, що тварина вас кусає, але ви не відчуваєте ні болю, ні страху — ви підпишіть якийсь важливий договір в реальному житті. Біль і страх нестерпний — сновидіння пророкує розірвання договору або контракту (шлюбного, ділового і т. п.)

Сниться, що ви воюєте з пантерою, і вона в сутичці вкусила саму себе — в реальному житті тлумачення сну вас обрадує: вороги «поперхнуться» власним отрутою і капітулюють.

Велика ласкава кішка

Якщо вам приснилося, що хижа кішка треться об ваші ноги, як домашня — ви отримаєте хорошу пропозицію про роботу, обіцяє сонник Міллера. Можливо, це буде нова робота, а може бути підвищення по службі.

Бачити, що пантера лежить у ніг, муркоче, і легенько кусає вас за пальці — чекайте поповнення бюджету. Премія, зарплата або виграш — для вас це буде приємна несподіванка, обіцяє сонник.

Уві сні на вас нападає добра дика хижачка, бажаючи з вами пограти — готуйтеся до приходу гостей. Якщо гри з хижим звіром уві сні вам були в радість — гості будуть бажаними, якщо ви постійно відчували страх і тривогу — заморочливі гості вам гарантовані.

Наснилася спокійна і ласкава пантера з кошенятами — вас чекають приємні сюрпризи. Чим більше кошенят уві сні, тим приємніше і більш несподівана буде сюрприз, обіцяє Східний сонник.

Сонник пантера, до чого сниться пантера уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: