Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пальма, до чого сниться пальма уві сні

Екзотичне дерево уві сні є уособленням нестандартної життєвої позиції сплячої особи. Те,, до чого сниться пальма, сповіщає сонником про наявність гарної можливості реалізувати свої заповітні мрії.

Що пророкує пан Міллер?

Пальма, що стоїть на березі моря уві сні, застерігає про марність задумів сновідящего. Психолог вказує на ваше прагнення вдаватися до плотських утіх, які, дуже сильно відволікають від справ насущних.

Бачити в приснилося композиції верблюда, сповіщає сонником Міллера про перспективу побороти життєві негаразди своїм терпінням, стійкістю, вірою у краще майбутнє.

Подробиці: зовнішні особливості рослини

Збірник сонників при тлумаченні сну про пальмі, радить звертати увагу на зовнішні особливості приснився рослини. Так, якщо пальма:

 • Красива, пишна — говорить про можливість реалізувати свої сміливі ідеї;
 • Зламана — ваші амбіційні плани потребують коригування;
 • Нежива, засохла — час для здійснення планів ще не настав;
 • В горщику — говорить про незвичайне і креативний підхід до будь-якої справи.
 • Все у вас вийде!

  Сучасний суміщений сонник тлумачачи,, до чого сниться рубати на дрова екзотичне дерево, вважає: порожні турботи сплячої персони, в майбутньому приведуть до осмислення свого існування і, як наслідок, стануть причиною поновлення якості життя.

  Опинитися на море, серед пальмового гаю і красивого пейзажу, означає випробувати наяву емоційний, творчий підйом. Сонник Медеї радить скористатися моментом, щоб реалізувати найнеймовірніші задуми.

  Ваші спроби здійснити маревний і безперспективний проект, на думку більшості оточуючих, закінчиться неймовірним успіхом, — ось, до чого сниться поливати пальму в горщику.

  Знайдіть час для відпочинку!

  Наснилося, що сидите на пальмі і їсте банани? Сучасний суміщений сонник радить знайти час для відпочинку або зміни діяльності. Якщо уві сні довелося залізти на екзотичне дерево, щоб врятуватися від небезпеки, значить, в реальності, ви занадто багато енергії витрачаєте на порожні справи і емоції.

  Бачити себе відпочиваючим під пальмою на березі моря, означає, що настав сприятливий момент для відновлення сил, переосмислення життя.

  Попереду — запаморочливий успіх!

  Бачити фінікову пальму з плодами, на думку Езопа, сигналізує про підсвідомому прагненні сплячої особи зайняти керівну посаду. Езотерики пов’язують сюжет уві сні з бажанням мати в своїх руках владу і важелі управління оточуючими.

  Більшість снотолкователей приснився пальмову гілку зіставляють з перемогою і владою. Тим, кому уві сні пощастило тримати в руках пальмову гілку, Езоп пророкує вигідну пропозицію зайняти керівну посаду.

  Почекайте з планами!

  А ось тим, у кого не вийшло уві сні дотягнутися до гілки, доведеться трохи пригасити свої амбіції. Тлумач попереджає про неможливість впоратися зі ситуацією, що склалася і отримати довгоочікувану посаду.

  Чекайте сюрпризів!

  Розглядати пальму в горщику, пророкує сонником Білого Мага про перспективу отримати приємний подарунок від другої половинки. Чекайте великого презенту, який ледь буде вміщатися в руках коханої людини.

  Ви на правильному шляху!

  Ісламський тлумач нагадує про богоугодних і добрих справах, пояснюючи,, до чого сниться фінікова пальма.

  Сонник пальма, до чого сниться пальма уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: