Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник палаюча свіча, до чого сниться свічка уві сні

До чого сниться свічка? Уві сні вона символізує душу сновидіння, а також відкриття таємниці, надію на майбутнє і успіх. Сонник розгляне всі деталі образу і розповість, що він означає.

Запевнення Міллера

Сонник Міллера впевнений: якщо приснилася палаюча свіча, то щасливий випадок зведе вас з давніми приятелями. Це також символ нових зустрічей і відмінних перспектив.

Будете щасливі!

Сталося уві сні бачити відразу багато свічок вогнів? Наяву вам забезпечено взаєморозуміння і щастя.

Кілька палаючих виробів стоять поруч відображають групу однодумців і обіцяють підтримку друзів.

Наснилося багато свічок? Дуже скоро вам доведеться вирішувати старі проблеми, про які ви давно забули. Сонник нагадує, що все в житті треба доводити до кінця.

Багато свічок також знаменують наступ щасливих часів і ясних обставин.

Ви в безпеці!

До чого сниться церковна свічка? Висвітлюючи все навколо, вона є знаком абсолютної безпеки і божественного проведення.

Наснилася яскраво палаюча церковна свічечка? Ви готові до змін і сподіваєтеся на їх благополучний результат.

Одна церковна свічка віщує спокій і умиротворення, відразу три обіцяють неймовірну удачу і виконання трьох заповітних бажань.

Впораєтеся!

Наснилася палаюча свіча в церкві? сонник впевнений, що вона уособлює дитини.

Бачити свічки в церкві означає, що вам протегують Вищі сили. Наяву це проявляється у вигляді допомоги, яку надає високопоставлена ​​особа або друг.

Численні вогники в церкві знак того, що духовний вчитель не залишить вас в складні часи.

Сонник вважає це натяком на концентрацію божественної енергії, за допомогою якої ви зможете здолати життєві випробування.

Зберіться!

До чого ще сниться церква і запалені свічки? Іноді тлумачення сну строго негативний. Воно обіцяє смерть близької людини, велику печаль і сльози.

Якщо уві сні привиділася церква і палаючі вогні, то вас чекає успіх, але розраховувати треба виключно на власні сили.

Пора заміж?

До чого сниться свічка дівчині? У реальності вона отримає несподіване пропозицію про заміжжя, або відправиться в гості до далеких родичів.

Самому запалювати уві сні свічки означає, що в рішенні життєвих проблем не варто чекати допомоги з боку.

Наснилася одна слабо горить свічечка? Довгоочікуване побачення або зустріч не відбудеться, тому що ваш партнер просто не з’явиться на неї.

Конкретні приклади

Уві сні палаюча свічка і її особливості відмінно передають прагнення душі і її розвиток. Сонник рекомендує згадати характер полум’я, вид вироби та інші нюанси.

 • Воскова — стан здоров’я.
 • Стеаринова — поточна ситуація.
 • Кольорова — уяву.
 • Горить яскраво — добро.
 • Тьмяно — неприємності.
 • Гасне — небезпека.
 • Чи не безглуздо!

  Уві сні чорна, чи не горить свічка символізує підпорядкування чужій волі як звичайними земними, так і магічними методами.

  Якщо довелося нести запалену свічку, то в реальності ви маєте намір зробити вчинок, який виявиться безглуздим і непотрібним.

  Бачити, що полум’я чадить, коливається і навіть гасне — погано. Сонник вважає, що вам судилося довге хвороба.

  Думайте!

  Довелось уві сні залити водою вогник? Сонник пророкує гірке розчарування з власної вини. Якщо полум’я задув протяг, то ви підете на ризик.

  Найгірше зламати палаючу свічечку. Це чітка вказівка ​​на небезпеку для життя. Якщо ж палаюча свіча сама гасне, то в недалекому майбутньому відбудеться лихо, яку ви поки ще в силах відвернути.

  Сонник палаюча свіча, до чого сниться свічка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: