Сонник падаюча зірка, до чого сниться падаюча зірка уві сні

Небесні світила уві сні уособлюють душевну гармонію, прагнення до неосяжного і досконалого. Приснилися зоряне небо видає романтичну натуру сновидіння, схильну ідеалізувати речі, людей і відносини. Те,, до чого сниться падаюча зірка, інтерпретується сонниками по-різному, в залежності від реальних обставин і деталей сновидіння.

Деталі

Бачити падаючу зірку на чистому, безхмарному нічному небі, обіцяє прекрасні перспективи в усіх сферах життя. Сімейним парам подібний сюжет віщує низку радісних подій, приємна звістка, реалізацію задуманої поїздки, можливість змінити житло.

Тьмяні сузір’я уві сні сповіщають сновидіння про початок нелегких часів. Тлумач радить гідно пройти підготовлене долею випробування, оскільки падаюча зірка в приснився сюжеті пророкує швидке завершення важливого періоду в житті і початок нового життєвого етапу.

Те,, до чого сниться зорепад в денний час, відображає кардинальну зміну в житті. Кар’єристам подібне сновидіння віщає про зміну керівництва, що може привести до підвищення на посаді, збільшення заробітної плати.

Сприятливим є сновидіння, в якому падаюча зірка летить прямо на сновидіння. Такий сюжет вважається передвісником радості, щасливих життєвих моментів і фінансового благополуччя.

Бачити зірочку опустилася зі стелі або даху будинку, обіцяє господареві житла розорення і злидні. Сучасний сонник, що впав об’єкт, що світився, пов’язує з нещастями, які зваляться на голову рідних і близьких.

За версією сонника Нострадамуса, велика кількість падаючих зірок уві сні пророкує погодні або кліматичні катаклізми (тривалий дощ, випадання граду, посуха) які можуть сильно вплинути на майбутній урожай.

Прохання про бажаному

Бачити уві сні падаючу зірку і встигнути загадати бажання є сприятливим знаком, витлумачувати сонником реалізацією і досягненням заповітних цілей сплячою людиною. Якщо ж у цей момент Ви не встигли сформулювати прохання, значить, в реальному часі результати роботи будуть залежати від проявленого працьовитості та наполегливості.

Наснилося, що довелося спочатку загадати бажання, а вже потім побачити падіння зоряного світила, характеризує поява дрібних і неприємних обставин, здатних відтягнути або перешкоджання виконанню задуманого. Найчастіше, подібними причинами виступають невпевненість і боязкість сновідящего.

Те,, до чого сниться загадати бажання під час зорепаду, залежить від обставин, що відбуваються уві сні. Так, якщо це відбувається в момент зустрічі або розмови з коханими — чекайте несподіваної радості, дівчині приснився бачення обіцяє довгождану пропозицію руки і серця.

Дії сновідящего

Сучасний сонник описує,, до чого сниться ловити впала зірочку, появою спадкоємця в сімействі. Якщо ж зоряне світило з’являється на небі в тому ж місці, значить, на думку сонника, Ви станете володарем вигідного спадщини.

Ковтати впав небесний об’єкт або його фрагмент уві сні, пророкує великі неприємності, важку боротьбу з недугою. Спостерігати уві сні як хтось проковтує зірочку, тлумачиться сонником підсвідомим незгодою сплячої людини з думкою персонажа, тимчасові труднощі у взаєминах з ним.

Сонник падаюча зірка, до чого сниться падаюча зірка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: