Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падає будинок, до чого сниться падає будинок уві сні

Бачити уві сні як падає будинок — не найприємніше видовище. І значення подібне сновидіння має не саме райдужне. Але не варто категорично стверджувати, що все буде погано, багато сонники знаходять і позитивні моменти в таких сновидіннях. Згадайте подробиці свого сну, а вже сонники підкажуть вам,, до чого сниться подібне.

У двох словах про головне

Якщо ваша пам’ять категорично не бажає пролити світло на те, що вам приснилося, і все, що можете згадати — це уривки сну, то не варто впадати у відчай. Іноді навіть маленького фрагмента вистачає для того, щоб зрозуміти, що саме хотів донести до вас ваша підсвідомість.

 • Бачити, як падає будинок — до неприємностей.
 • На будиночок щось впало і зруйнувало його — несподівані події потурбують вас.
 • Будова зруйнував землетрус або ураган — до проблем фінансового характеру.
 • Будівля впало через проблеми з фундаментом — здоров’я похитнеться.
 • Наснилося, що впало півбудинку — складнощі не будуть затяжними.
 • Сонник Міллера

  Якщо вам довелося спостерігати, як падає будинок — ви втратите віру в щирість людей. Особливо погано, якщо падаюче будівля була вашим житлом.

  Спостерігати, що падаюче багатоповерхове будова обрушилося на ближні будівлі — до сварки з сусідами.

  Руйнування, як наслідок катаклізмів — знак фінансових фіаско

  Через землетрус хитається і руйнується багатоповерхівка? Вчіться економити, дає пораду сонник пастора Лоффа.

  Сниться падаюче від сильних поривів вітру багатоповерховий будинок — не вкладати нікуди свої гроші. Вигідне на перший погляд підприємство впаде.

  Чи не занадто втішне тлумачення сну, в якому падає будинок, що змивається величезним цунамі. Це до програшу.

  Помилка конструктора, або Бережіть своє здоров’я

  Сниться, як падає будинок через помилки в розрахунках конструктора, і з нього вибігають люди? Дуже серйозно поставтеся навіть до безневинного нежитю, радить Місячний сонник.

  Наснилося, що в будівництві житлового комплексу щось пішло не так, і ви бачите, як багатоповерхова залізобетонна конструкція хитається і руйнується на людину? Можете травмуватися.

  До чого сниться сон про те, що ви живете у висотці, яка весь час хитається, тому що будівельники щось не правильно зробили? Захворівши, ретельно вибирайте лікаря — є ризик «нарватися» на шарлатана.

  Надзвичайна подія, як символ змін

  Уві сні падає будинок від того, що на нього впав літак — вас чекають великі зміни. Якщо житло зруйновано повністю — не дуже добрі зміни увійдуть в життя; дещо вціліло — чекайте радості і успіху.

  А ось якщо літак не пошкодив нічого — погане піде, хороше залишиться.

  У будинку просіла стеля тому, що на дах звалилося дерево — Східний сонник радить не робити нічого серйозного, а просто почекати.

  Часткове руйнування — Суму залишаться в минулому

  Уві сні руйнується дах або стелю, а стіни залишилися цілісінький? Сонник міс Хассе підказує: позбудьтеся від настирливих порадників і проблеми пройдуть.

  Наснилося, що завалилася стіна житлового будинку — до примирення з родичами, з якими довгий час не контактували; а якщо це був торговий або бізнес-центр — «владнається» незгоди на роботі.

  Уві сні падає будинок, але не весь, а лише верхній поверх — керівництво нарешті вас оцінить.

  Сонник падає будинок, до чого сниться падає будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: