Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одногрупники, до чого сниться одногрупники уві сні

До чого сняться одногрупники? Сонник трактує цей образ неоднозначно: він часто є передвістям успіху на професійній ниві, бізнесі, обіцяє гідну винагороду за свою роботу. Але також бачення уві сні попереджає про складні взаємини, суперництві.

Попереду удача в роботі

Наснилися одногрупники під час сесії? Сонник стверджує: сплячому належить везіння, радість від добре зданих дисциплін.

Одногрупники часто віщують приємні несподіванки або нові можливості, щоб досягти успіху.

Зустріч колишніх студентів уві сні з ініціативи сновидіння означає: його чекає надбавка до окладу, кар’єрний ріст.

Тлумачення сну про одногрупників також обіцяє гарну винагороду за відмінно виконану роботу, заслужену славу і шану.

Вас чекають важливі події, успіх

Якщо вони наснилися через багато років після закінчення навчання, причому за цей час ви не бачилися — сонник стверджує: належить захоплююча подія. Воно нагадає веселощі студентських років.

До чого сниться поцілунок з дівчиною (хлопцем) зі своєї групи? Відкриєте щось важливе, цінне для себе, придбаєте новий досвід.

Такий поцілунок уві сні перед важливою зустріччю, виступом обіцяє чоловікові успіх у бізнесі, професії.

Тонкощі взаємин

Заміжній жінці поцілунок вказує: вона хотіла б завести роман на стороні. Але не варто робити необдумані вчинки. Краще відпочити від рутини: взяти тривалу відпустку або привнести в звичний уклад деяку різноманітність.

Якщо приснився секс зі студенткою (студентом) своєї групи — на вашу думку, близькі не цінують вас, не надають підтримку. Але це невірно: ви завжди можете знайти у них підтримку при складній ситуації.

Секс з колишнім однокласником уві сні для жінки — за сонником, порівняння чоловіка з минулого любов’ю. Треба налагодити нинішні відносини, помиритися, якщо виникла сварка.

Бачити колишнього одногрупника означає тугу за колишніми часами, свіжості почуттів, взаєминам.

Мають бути невдачі, суперництво

До чого сниться чоловікові колишня одногрупниця? Сонник сповіщає: наяву він зустрінеться з земляками або поїде на батьківщину.

Наснилося, ніби одногрупниця померла? Вас чекає провал на іспиті. Тим, хто закінчив вуз, сновидіння, що вона померла, обіцяє невдачу ділової зустрічі або при підписанні контракту.

А якщо студентка бачить уві сні одногрупницю, яка просить допомогти в навчанні — сонник вказує: вони стануть змагатися з-за одного молодого чоловіка.

Те ж саме просить одногрупник — наяву доведеться виконати всі взяті раніше зобов’язання або віддати старі напівзабуті борги.

Значення сновидіння для дівчини

Тлумачення сну для дівчини наступне:

 • Бачити одногрупника — визнання колективом заслуг сновидіння;
 • Який подобається — отримаєте приємні звістки;
 • Цілуватися — він хотів би ближче спілкуватися;
 • Сваритися — між вами виникне конкуренція на професійній ниві;
 • Серйозно конфліктувати — отримаєте роботу, оплачувану більш високо, ніж вони.
 • Також цілуватися з одногруппником, який подобається, віщує: взаємна симпатія може перерости в більш глибоке почуття.

  Сонник Міллера: цікаві зустрічі

  До чого сняться одногрупники з часом після закінчення навчання? Наяву зустрінете незвичайних людей, цікаво поспілкуєтеся.

  Сонник одногрупники, до чого сниться одногрупники уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: