Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одруження, до чого сниться одруження уві сні

Можливо, вам вдасться «зібрати» воєдино розрізнені думки, вирішивши тим самим свою проблему, або, ймовірно, ви «дозріли» для прийняття важливого рішення — ось які тлумачення пропонують сонники приснився вступу в шлюб. Згадайте детальніше, що саме ви бачили уві сні: своє одруження або чуже — і ви зможете дізнатися,, до чого сниться це торжество.

Сонник Міллера

Для жінки бачити уві сні своє одруження з немічним дідом — знак неприємностей і хвороби. А ось заручення з молодим і красивим чоловіком означає радість і насолоду життям.

Якщо приснилося, що на церемонії вінчання гості одягнені в чорний одяг, то це символ печалі. А бачити себе служителем церемонії означає, що сновидицей звикла дбати про себе і вимагає цього від інших.

Нещастя, що трапилося під час процедури одруження, віщує: вас чекають душевні страждання і сльози.

Власне одруження: Від радості до смутку

Хлопцеві побачити уві сні власне весілля — сигнал про те, що на нього чекають плітки, засмучує Сучасний сонник. А якщо в ролі нареченої виступає незнайома дівчина, то значить, він познайомиться з цікавою і розумною дівчиною.

До чого сниться дівчині, що вона виходить заміж? Сонник пропонує згадати свої емоції: їй було радісно і легко на душі — до щасливих змін, а якщо дівчині приснилося, що вона сумує або ллє сльози, то її чекає розчарування в любові або обман коханого.

А якщо власне одруження наснилося літній людині, причому, уві сні він був в тому ж віці, що й тепер наяву, то таке бачення передбачає нові перспективи і надії.

Присутність на чужому весіллі як символ несподіваних перспектив

З’ясовуючи,, до чого сниться чуже одруження, гостем якого сновидцу довелося стати уві сні, варто уточнити, ким саме він був на цьому святі.

Якщо вам довелося бути боярином або дружкою уві сні, то вас покличуть напарником в прибуткову справу. А якщо ви просто гість, то це символізує успішне перебування виходу з важкої ситуації.

Побачили, що ви напилися на весіллі друзів і співали пісні, танцювали, рясніли тостами? Отримайте радісні звістки, яких ви давно вже чекаєте.

Поєднувати шлюбом інших — ознака відповідальності

Крім ролі Брач ​​і гостя, сонники пропонують ще й пояснення того,, до чого сниться сюжет, в якому ви виступаєте в ролі церемоніймейстера на одруженні. Сонник пастора Лоффа запевняє, що це символ бажання сновидіння виконувати свої обов’язки.

Тлумач Ванги дає схоже тлумачення сну: бачити, як ви скріпляєте шлюб двох закоханих — сигнал про вищу місії, яку на вас покладуть. Іншими словами, вам доручать важливу справу, виконання якого може підвищити вас на посаді.

Де проводилася церемонія?

Ще на що слід звернути увагу, розшифровуючи мрію про одруження, це на місце його проведення, підказують сонники. Отже:

 • В палаці одруження — до швидкого торжества;
 • На пляжі — вас чекає безтурботність і відпочинок;
 • В старовинному замку — ви зумієте зрозуміти те, що намагалися розгадати довгий час;
 • В незвичайному місці (в повітрі, під водою і т. п.) — до сюрпризів і дивовижних відкриттів.
 • Сонник одруження, до чого сниться одруження уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: