Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обвалився будинок, до чого сниться обвалився будинок уві сні

До чого сниться, що обвалився будинок? Зазвичай сонник називає будинок символом сім’ї або чогось особистого, що належить сновидцу. Тому бачити уві сні його руйнування обіцяє затяжні конфлікти, що заважають сімейному благополуччю. Бачення сповіщає: давно пора шукати шляхи, щоб виправити ситуацію. Також сюжет віщує неприємності в інших сферах.

Невдачі в справах

Наснилося багатоповерхове будова, що лежить в руїнах? Справа, для якого ви розробили детальний план і, здавалося б, врахували всі нюанси, зазнає краху. Уві сні обвалився будинок, який був багатоповерховим? Сновидіння попереджає про марність зусиль на діловому терені. Як би ви не старалися, обставини виявляться сильнішими ваших планів, обов’язково знайдеться деталь, яка завадить їм здійснитися.

Сонник вказує: якщо багатоповерховий будинок звалився уві сні прямо на очах у людини, потрібно бути обережніше при реалізації своїх ідей, особливо коли від них залежить ще хтось, хто може постраждати через невдачі. Краще на якийсь час ці наміри відкласти.

Що саме зруйнувалося?

Наснилося, ніби в будинку зруйновано не всі, а тільки окремі частини? Якщо це:

 • Стіна — попереду якесь нещастя;
 • Стеля — за сонником, належить захворювання;
 • Дах — тривала важка хвороба;
 • Балкон — крах надій на здійснення перспективного справи;
 • Меблі — матеріальне становище сім’ї погіршиться.
 • До чого сниться самому руйнувати стіни і дах свого будинку, не відчуваючи при цьому особливих підстав? Сплячий позбудеться підтримки з боку близьких і зазнає поразки в своїй справі.

  Самому руйнувати уві сні стіну свого житла — якщо людина вирішила щось кардинально змінити на особистому фронті, він позбудеться жаданого об’єкта своїх устремлінь.

  Приготуйтеся до неприємностей на роботі

  Бачити уві сні звалилася будівля означає неприємності по роботі. Можливо, очікує зниження по службі або неприємності внаслідок власну помилку. Бачення попереджає про необхідність бути обережними в словах, вчинках.

  Звалилася будова, за сонником, також може вказувати на серйозну конкуренцію в бізнесі. Причому, вороже налаштовані опоненти можуть застосувати досить радикальні заходи, щоб нашкодити сплячому.

  Приділіть увагу здоров’ю і життю

  До чого сниться звалився старий будинок? Сонник називає його передвістям занепаду сил, несопротівляемості організму підступають хвороб. Можливо, сновидец ослаблений тривалими стресами, негараздами, йому слід більше уваги приділити здоров’ю, відпочити, набратися сил.

  Наснилося, ніби старий, ветхий будинок звалився? Деякі обставини (відносини, певний уклад) вже настільки зжили себе, що відновити їх або виправити ситуацію не представляється можливим. Однак таке бачення дарує надію, що після завершення чогось старого почнеться новий період.

  Іноді сонник пропонує таке тлумачення сну про те, ніби обвалився будинок: людини очікують злидні внаслідок занепаду справ, банкрутства або раптової непередбаченої ситуації з фінансами.

  Сонник Міллера: можливий розлучення

  Наснилося, ніби обвалився будинок? Ймовірно, взаємини між подружжям вже давно погіршилися, а зараз справа наближається до розлучення. Однак не завжди потрібно буквально сприймати знаки, побачені уві сні. Якщо є бажання зберегти сім’ю — слід докласти до цього всіх зусиль.

  Сонник обвалився будинок, до чого сниться обвалився будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: