Сонник осліпнути, до чого сниться осліпнути уві сні

Найчастіше, чия-небудь сліпота символізує те, що ваша допомога може комусь знадобитися. А ось, до чого сниться сон, в якому сновидцу не пощастило осліпнути самому? Більшість сонників схиляється до такого трактування — чим сильніше була емоція від власної безпорадності уві сні, тим більша неприємність чекає наяву. Варто поквапитися і позбутися від насувається проблеми. Як? Підкаже наш сонник!

Тлумачення сонника Міллера

Приснився сон, що вас засліпили навмисно — в реальності ви потрапите під сильний вплив коханої людини. Причому висловлювати покірність ви будете не через бажання, а від страху втратити його прихильність і любов.

Уві сні ви осліпли нема на обидва ока — до великих неприємностей, про наближення яких ви зможете знати, але не будете мати можливості їм протистояти.

Щось вас так сильно вразило уві сні, що світло померкло у вас в очах — тлумачення сну: будьте пильні, інакше втратите контроль над собою і ситуацією.

Травма очей як символ спонтанних рішень

Наснилося, що ви осліпли, отримавши травму, і тепер не можете бачити — вороги плетуть жахливі інтриги, а ви про це не здогадуєтеся, попереджає сонник Цвєткова. Найкраще рішення в таких випадках — непередбачуваність і спонтанність.

Бачити, що вам в очі потрапила пил, і ви через це втратили зір — той випадок, коли спонтанність може нашкодити. Добре продумайте свої кроки, перед тим як діяти.

Сниться, що яскравий спалах блиснула прямо перед очима і після цього ви осліпли — якщо ви в чомусь сумніваєтеся, будьте впевнені: кращий вихід з глухого куту — той, який прийшов в голову першим, навіть якщо він здається дурним.

Втратити зір фігурально — вас чекають дивовижні події

Сниться, що ви осліпли від чиєїсь краси — в реальності відбудуться події, які залишать теплий слід у душі.

Осліпнути від сліз — то, що трапиться з вами наяву, буде для вас ново і несподівано, але не факт, що приємно.

Наснилося, що у вас померкло в очах від сильного стресу — складеться ситуація, яка змусить вас пустити на самоплив ваш самоконтроль. Які це матиме наслідки, залежить від вас. Рада Місячного сонника: як би вам не хотілося випробувати нові відчуття, пам’ятайте про здоровий глузд.

Осліпнути і прозріти — знак радісних новин і вражень

Якщо уві сні ви осліпли і прозріли майже відразу — ви дізнаєтеся щось досі приховане від вас, що принесе вам радість.

Наснилося, що ви були незрячі і ходили в пов’язці, але вам зробили операцію з відновлення зору, що дозволило вам зняти пов’язку і прозріти — до виконання бажання, досі здавався нездійсненним, радує Східний сонник.

У нічних мріях ви прожили ціле життя, осліпнувши при цьому в юності і повернувши зір в старості — то, що здавалося незначні, насправді виявиться дуже потрібним і принесе масу задоволення.

Бути сліпим на одне око — ви втрачаєте щось важливе

Сниться, що ви осліпли на одне око — прийшла пора стати більш уважним, так як через свою неуважність ви втрачаєте те, що може вам допомогти в скрутну хвилину, пророкує сонник Лоффа.

Осліпнути на одне око, але при цьому другим почати бачити в кілька разів краще — в реальному житті ви станете свідком ситуації, яка допоможе «пролити світло» на ставлення оточуючих до вас. Головне — не пропустіть момент істини.

Сонник осліпнути, до чого сниться осліпнути уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: