Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник осколки скла, до чого сниться осколки скла уві сні

Осколки скла уві сні найчастіше відображають наслідки, що трапилися після будь-якого конфлікту. При цьому, чим гостріше вони були, тим гірше поточні обставини. До чого ще сниться подібний образ? Сонник відкриє всі його секрети.

Чи не гарячіться!

Наснилося розбите скло? В реалі посварилась з домочадцями або колегами. Сонник радить не гарячкувати, інакше безглузда сварка переросте у відкриту ворожнечу.

Розбите скло також може з’явитися уві сні в знак швидкої розмальовки внаслідок цілком обгрунтованою ревнощів. Бачити розбите скло означає, що вам доведеться вирішувати якусь проблему силовим методом, що навряд чи принесе оточуючим задоволення.

Довелось тримати в руках великі осколки скла або, що гірше, дзеркала, і виглядати в них? Підготуйтеся до глобальної катастрофи.

Розшифровка по виду

Більш точну інтерпретацію сновидінь дасть якість і стан осколків уві сні.

 • Брудні — конфлікт зі сторонніми.
 • Чисті — твереза ​​оцінка ситуації.
 • Матові — помилкові ілюзії.
 • Блискучі — везіння в коханні.
 • Кольорові — різноманітність.
 • Дзеркальні — крах надій.
 • Все зміниться!

  До чого сняться численні шматочки битого скла? Сонник вважає, що ваші мрії розбиті вщент.

  Шматки битого скла уві сні попереджають, що спливуть переживання з минулого і знову ранять вас.

  Прибирати осколки — до добрих змін, які настануть після того, як здасться, що життя повністю розвалилося.

  Навіть не намагайтеся!

  Сталося збирати осколки скла? Тлумачення сну буквальне. У реальності ви спробуєте відновити те, що раніше самі ж і зруйнували.

  Збирати биті скельця — до прагнення змінити поточний стан. На жаль, сонник вважає, що всі потуги виявляться марними.

  Уві сні довелося збирати і викидати скляні шматочки? Ймовірно, ви позбулися того, що вас обтяжувало, залишилося лише відмовитися від спогадів і негативних переживань.

  Вчіться!

  До чого сняться осколки скла в роті? Невдовзі ви отримаєте вкрай негативний досвід, який, однак, виявиться корисним багато пізніше.

  Наснилося, що в роті були крихітні скельця? Сонник вважає, що на шляху з’являться незримі перешкоди, що вимагають рішучих дій.

  Уві сні в роті ви явно відчули скло? Менше базікайте і вже тим більше не поширюйте плітки.

  Про що ви думаєте?

  Наснилося, що довелося буквально випльовувати скельця? У вашій голові зріє маса ідей, але ви явно не здатні втілити їх.

  Сталося бачити осколки скла в їжі? Сонник впевнений — отримаєте погані новини.

  Якщо ж уві сні ви примудрилися з’їсти скельця, то в реалі займетеся виконанням неприємної роботи, що принесе чимало страждань.

  Обережніше!

  Якщо в нічних мареннях ви ходили по битому склу і дрібні крихти вп’ялися в ступні, то сонник попереджає про велику небезпеку.

  Наснилося, що шматок скла застряг в нозі? Має бути нанести візит до дуже неприємного вам людини, або він сам заявиться в гості.

  Крім того скляна скалка в нозі знаменує стару образу, яка через деякий час неодмінно нагадає про себе.

  Довелось ненавмисно поранитися в мріях? В реальності станете об’єктом для наклепів і наклепу.

  Розкрийтеся!

  До чого сняться осколки скла в руці? Власна необережність і погане поводження спричинять для великої сварки або нежданих неприємностей.

  Якщо уві сні ви відчули, як осколкове скельце ворушиться в руці, то сонник переконаний, що проблеми доставлять домашні або заздрість друзів.

  Випадково порізатися в ночі шматочком скла означає, що ваші таланти, які ви довго і наполегливо приховували, захоплять оточуючих.

  За Міллеру

  Довелося бачити, як скляні шматочки вп’ялися в тіло, і потекла кров, то сонник Міллера впевнений, що причіпки близької людини доведуть до стресового стану.

  Готуйтеся!

  Сталося уві сні витягувати з тіла осколки скла? У найближчому майбутньому вирішиться вкрай неприємна ситуація.

  Наснилося, що ви допомагали витягувати скляшку іншому персонажу? Сонник обіцяє зустріч з людиною, яка стане відмінним другом і змінить звичні погляди.

  До чого сниться, що довелося виймати осколки скла з тіла? В реалі вам стане відомо ім’я того, хто вже давно і наполегливо вам шкодить. Іноді виймати скляну скалку означає отримання несподіваного подарунка.

  Сонник осколки скла, до чого сниться осколки скла уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: