Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник оладки, до чого сниться оладки уві сні

До чого сняться оладки? Сонник часто називає цей символ попередженням про плітки, наклеп, обмовився, злісних нападках ворогів. Але такий знак уві сні також віщує сплячому успіх в справах, нові знайомства, приємну зустріч з близькими, друзями.

Остерігайтеся пліток

Наснилося смажити оладки і заправляти їх цибулею? Сновидіння незаслужено домовилися щодо наклепники. У такій ситуації тільки підтримка близьких, друзів допоможе подолати негаразди.

Є оладки уві сні — означає, сплячого обговорюють, пліткують про нього, без зайвої дипломатії відгукуються. Потрібно постаратися вести себе обачнішими, щоб не давати приводу для пліток.

Жадібно є оладки, давлячись — піддастеся незаслуженим нападкам, осуду. Однак друзі допоможуть пережити цей нелегкий період, а ті, хто вас добре знає — здатні закрити рота недоброзичливцям.

Мають бути хороші події

Наснилося, ніби смажили оладки, а вони трохи пригоріли? Незабаром має бути веселощі, радість, успіх.

Бачити, як їсте їх з варенням — очікують нові цікаві знайомства, приємно проведений час. Їли з маслом? Сонник обнадіює: горе обійде стороною, не зачіпаючи, все буде благополучно.

Красиві, пишні оладки уві сні уособлюють привітних, гостинних друзів. Побачити складені гіркою — незабаром сплячий отримає хороші звістки, яких, можливо, давно чекав.

Справи, бізнес

Є оладки зі сметаною — справи виявляться досить успішними. Настає час для здійснення задуманих проектів, планів.

До чого сниться пригощати уві сні оладками гостей, які їдять їх з великим апетитом і хвалять? Сонник обіцяє людині якесь успішну справу. Можливо, воно принесе гарний прибуток або дозволить зав’язати вигідні знайомства.

Самому відмовитися від оладок, незважаючи на наполегливі вмовляння їх покуштувати — сновидец вдало уникне серйозних неприємностей. Якщо він проявить кмітливість і розум, проблеми обійдуть стороною.

Інтерпретація по сонником Міллера

До чого сниться піч оладки? Сплячому доведеться стати вельми ощадливим і економним. Можливо, непередбачені витрати «з’їдять» більше коштів, ніж заплановано, а наступних надходжень чекати ще довго.

Ви приємно проведете час

Смажити оладки уві сні жінці похилого віку віщує швидку поїздку в гості до дітей і онуків.

До чого сниться піч оладки? Сонник інтерпретує такий сюжет як передвістя необхідності когось задобрити. Це не обов’язково підлабузництво — іноді хочеться просто привернути до себе людину, тому вчасно сказаний комплімент завжди доречний.

Наснилося бачити їх? Сонник обіцяє приємну зустріч з близькими людьми, цікаву, корисну бесіду.

Піч їх уві сні на сніданок або вечерю для своєї сім’ї — сновидец запросить знайомих в гості. Якщо це приснилося жінці, чиї діти виросли і живуть окремо, значить, вони прийдуть до неї.

Будьте напоготові!

Бачити уві сні оладки з фруктовою або м’ясною начинкою — по сонником, це попередження про підступи ворогів. Недруги готують сновидцу вельми неприємний сюрприз. Треба мобілізуватися, щоб дати їм гідну відсіч.

Коли вони опинилися Непропечений, значить, ви самі винні, що обставини склалися несприятливо. Має бути витрачено багато сил, часу, може бути, засобів, щоб виправити ситуацію.

Впустити оладку — чекають непередбачені витрати, які негативно позначаться на вашому добробуті.

Сонник оладки, до чого сниться оладки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: