Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник окунь, до чого сниться окунь уві сні

Окунь уві сні часто виступає передвістям не дуже приємних подій. Сновидіння чекають невдачі, підступи злостивців, плітки ворогів. Але іноді сонник, пояснюючи, до чого він сниться, обіцяє додатковий дохід, успішне завершення справ, зміни в особистому житті.

Сварки, невдачі, погіршення здоров’я

Присниться риба обіцяє сварку з незначної причини, здатну принести сновидцу безліч прикрощів, неприємностей.

Бачити рибу окуня уві сні означає: ваші починання обернуться невдачами через конфлікт з партнерами або колегами.

До чого сниться ця риба чоловікові? Сонник попереджає: у нього може виникнути запалення простати.

Довелось ловити її? Бійтеся венеричних захворювань. Бажано обмежити сексуальні контакти з малознайомими людьми, а краще і зовсім їх уникати.

Обережніше: вас можуть підставити

Також бачення уві сні про окуні віщує: біля вас знаходиться «слизький» людина зі своєкорисливими намірами. Він хоче домогтися своєї мети за ваш рахунок або навіть підставити вас і зникнути. Будьте уважнішими.

Оскільки ця рибка має багато гострих кісток, які здатні завдати неприємностей, в сновидінні вона обіцяє невдачі, ускладнення у взаєминах і справах — вказує сонник.

Додаткові доходи, вдале завершення справи

Великий окунь, плаваючий в чистій річковій воді — добрий знак. Наяву отримаєте надбавку до зарплати, з’явиться додатковий заробіток або інші доходи.

До чого сниться, ніби чоловік спіймав великого окуня? Сонник обіцяє: з’являться нові матеріальні можливості. Бачення також віщує: купите багато продуктів.

Живий окунь уві сні може вказувати на успішне завершення раніше розпочатих справ і отримання гарного прибутку.

Плітки, ворожість оточуючих

Наснилося бачити багато їх в озері, ставку? Остерігайтеся: недоброзичливці стануть розпускати про вас плітки і пересуди.

Побачили окуня уві сні серед каламутної води? Сонник попереджає: наяву опинитеся в оточенні людей, недоброзичливо до вас налаштованих. Зберігайте спокій і розсудливість, щоб уникнути конфліктів.

Сонник Міллера: складності в бізнесі

До чого сниться окунь? Сновидіння часто може обіцяти неприємності, суперечки в бізнесі або побутовій сфері.

Зустріч обраниці, народження сина

Молодій людині зловити його означає: чекають зміни на любовному фронті. Він зустріне дівчину, яка стане його другою половинкою. Якщо у сновидіння є обраниця — їх відносини зміцняться, вийдуть на новий рівень.

Вагітній наснилося зловити таку рибку? Сонник стверджує: вона народить здорову хлопчика.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну звертає увагу на деталі. Отже, довелося окуня:

 • Бачити — можливі конфлікти з оточуючими;
 • Зловити — жінці обіцяє незаплановану вагітність;
 • Смажити філе — вдало завершите складна справа;
 • Є — хворому віщує швидке одужання.
 • Зміни в особистому житті, нові знайомі

  Жінці уві сні побачити окуня означає: її незабаром чекають зміни на особистому фронті. Чоловіки стануть приділяти їй більше уваги.

  Жінці приснилася така рибка? Наяву у неї з’явиться безліч знайомих. Однак важливо пам’ятати: не всі вони щирі і доброзичливі до сновидицей, тому краще уникати надмірної довірливості.

  Сонник окунь, до чого сниться окунь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: