Сонник океан хвилі, до чого сниться океан хвилі уві сні

Коли уві сні фігурує океан, хвилі підкажуть,, до чого сниться ця невгамовна стихія. Сонник часто пояснює символ якимись прийдешніми подіями, які виявляться поворотними. Розшифруйте з його допомогою того, що вам приснилося, і дізнайтеся, що на цей раз приготувала доля.

Що обіцяє Міллер

Сонник Міллера справедливо вважає, що океан, хвилі, чайки на узбережжі найчастіше є уві сні мореплавцям. Нерідко вони носять нейтральний характер, але коли подібне наснилося акурат перед тим, як ви зібралися відчалити, морський рейс буде вдалим.

Бачити символ вважається добрим знаком для будь-якого старту: від відкриття підприємства до визнання в любові — головне, не упустити сприятливий момент. До чого сниться безтурботний океан, хвилі на поверхні якого повністю відсутні? Зараз отримати бажане не складе труднощів.

Водяні гірки

Бачити океан, хвилі якого здаються лякаюче великими, або ж не бачити, але чути, як вони голосно б’ються об борт трапляється напередодні дуже бурхливого роману. Жіночий сонник попереджає подружні пари, що їх звичний уклад може порушити раптова пристрасть.

Якщо ви опинилися один на один з великими гребенями посеред водної безодні, при цьому відчуваєте не страх, але азарт, сонник Фрейда розповість,, до чого сниться образ сміливцям. Вас чекають дивовижні відкриття в сексуальної і чуттєвої сфері.

Якщо приснився океан, хвилі якого виглядають великими і прозорими, снотолкователь обіцяє несподіваний прорив, злет, успіх.

Не знаючи броду

Іноді тлумачення,, до чого сниться символ, містять важливі попередження. Не ігноруйте ці знаки, наслідки події по безпечності виправити буде нелегко. Сонник вкаже, де ховаються підводні рифи.

 • Шторм з величезними гребенями відображає муки совісті і каяття сплячого;
 • Буйна, але кришталево чиста стихія уві сні обіцяє вірне рішення, швидше за все, в бізнесі;
 • Бруд, водорості, сміття загрожують фінансовими неприємностями, не беріть в борг — це пастка;
 • Каламутні бурхливі води уві сні віщують плутанину в стосунках, остерігайтеся обману;
 • Ризикнули поборотися з величезними валами, не вміючи плавати? Наяву станете сильніше.
 • Ви в безпеці

  В сонник знайдеться пояснення, чому примарився блакитний океан, хвилі на поверхні якого начебто міряються висотою і силою між собою. Побачене уві сні означає, що суперники вам не конкуренти — вивести їх з ладу вдасться досить легко.

  Якщо уві сні пощастило зануритися в величні солоні води, спокій яких вселяє довіру і впевненість, Сучасний сонник обіцяє сімейну ідилію.

  Якщо блакитний і умиротворений гігантський водоймище приснився хворому, позитивний емоційний фон означає, що шанси на повне одужання дуже високі.

  Коли наснилося бродити по одинокому березі, тлумачення сну повідомляє, що ви трохи скучили за розвагами, подорожам або дорогим серцю людям.

  Сонник океан хвилі, до чого сниться океан хвилі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: