Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник океан хвилі, до чого сниться океан хвилі уві сні

Коли уві сні фігурує океан, хвилі підкажуть,, до чого сниться ця невгамовна стихія. Сонник часто пояснює символ якимись прийдешніми подіями, які виявляться поворотними. Розшифруйте з його допомогою того, що вам приснилося, і дізнайтеся, що на цей раз приготувала доля.

Що обіцяє Міллер

Сонник Міллера справедливо вважає, що океан, хвилі, чайки на узбережжі найчастіше є уві сні мореплавцям. Нерідко вони носять нейтральний характер, але коли подібне наснилося акурат перед тим, як ви зібралися відчалити, морський рейс буде вдалим.

Бачити символ вважається добрим знаком для будь-якого старту: від відкриття підприємства до визнання в любові — головне, не упустити сприятливий момент. До чого сниться безтурботний океан, хвилі на поверхні якого повністю відсутні? Зараз отримати бажане не складе труднощів.

Водяні гірки

Бачити океан, хвилі якого здаються лякаюче великими, або ж не бачити, але чути, як вони голосно б’ються об борт трапляється напередодні дуже бурхливого роману. Жіночий сонник попереджає подружні пари, що їх звичний уклад може порушити раптова пристрасть.

Якщо ви опинилися один на один з великими гребенями посеред водної безодні, при цьому відчуваєте не страх, але азарт, сонник Фрейда розповість,, до чого сниться образ сміливцям. Вас чекають дивовижні відкриття в сексуальної і чуттєвої сфері.

Якщо приснився океан, хвилі якого виглядають великими і прозорими, снотолкователь обіцяє несподіваний прорив, злет, успіх.

Не знаючи броду

Іноді тлумачення,, до чого сниться символ, містять важливі попередження. Не ігноруйте ці знаки, наслідки події по безпечності виправити буде нелегко. Сонник вкаже, де ховаються підводні рифи.

 • Шторм з величезними гребенями відображає муки совісті і каяття сплячого;
 • Буйна, але кришталево чиста стихія уві сні обіцяє вірне рішення, швидше за все, в бізнесі;
 • Бруд, водорості, сміття загрожують фінансовими неприємностями, не беріть в борг — це пастка;
 • Каламутні бурхливі води уві сні віщують плутанину в стосунках, остерігайтеся обману;
 • Ризикнули поборотися з величезними валами, не вміючи плавати? Наяву станете сильніше.
 • Ви в безпеці

  В сонник знайдеться пояснення, чому примарився блакитний океан, хвилі на поверхні якого начебто міряються висотою і силою між собою. Побачене уві сні означає, що суперники вам не конкуренти — вивести їх з ладу вдасться досить легко.

  Якщо уві сні пощастило зануритися в величні солоні води, спокій яких вселяє довіру і впевненість, Сучасний сонник обіцяє сімейну ідилію.

  Якщо блакитний і умиротворений гігантський водоймище приснився хворому, позитивний емоційний фон означає, що шанси на повне одужання дуже високі.

  Коли наснилося бродити по одинокому березі, тлумачення сну повідомляє, що ви трохи скучили за розвагами, подорожам або дорогим серцю людям.

  Сонник океан хвилі, до чого сниться океан хвилі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: