Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одноокий, до чого сниться одноокий уві сні

Щось ви випускаєте з уваги, якщо вам приснилося, що ви з одним оком, стверджують сонники. А ось бачити уві сні однооким когось іншого — ознака нещирості і лихослів’я, спрямованого в вашу сторону. Щоб розгадати,, до чого сниться одноокий, згадайте всі подробиці сюжету і зверніться за допомогою до кількох тлумачам.

Сонник Міллера

Тлумачення сну про одноокого людині, які пропонує тлумач відомого американського бізнесмена і психолога Густава Міллера, не повинні вас засмучувати. Їх мета — проінформувати про підготовку змови. Недруги, укупі з заздрісникам, плетуть проти вас інтриги, прагнучи нашкодити репутації і благополуччя.

А якщо цією людиною уві сні були ви самі, то це ознака нерішучості і підвищеного почуття песимізму. Ви — «самоед», а всі неприємності для вас те саме катастрофи.

Одноокий чоловік як символ зволікань

До чого сниться одноокий чоловік відомо багатьом сонникам. Ось що з цього приводу є в Китайському тлумачі сновидінь: якщо вам наснився знайомий чоловік без ока, то це символ того, що ви втрачаєте з поля зору щось важливе. А якщо бачите уві сні одноокись незнайомця, то таке бачення може означати вашу особисту «вузькість» мислення.

Друг, колега або родич приснився однооким? За версією Девіда Лоффа, таке бачення означає, що справи, які ви намагаєтеся вирішити вже довгий час, стопорить саме ця людина.

Жінка без ока — ознака безвідповідальності

У «надрах» Англійського сонника можна відшукати тлумачення того,, до чого сниться одноока жінка. Отже, якщо вам привиділася дівчина, позбавлена ​​очного яблука, то це свідчить про те, що ви не помічаєте цілком видимих ​​проблем через власну лінь.

А ось якщо ви бачите уві сні одноокись дитини, а саме, дівчинку, то це говорить про те, що ще не все втрачено, якщо ви захочете щось змінити, то зумієте це зробити, запевняє сонник Ванги. Ще момент: якщо уві сні дитина весел, незважаючи на своє каліцтво, то це сигнал про те, що вам варто не просто переосмислити своє ставлення до справ, а й задуматися про зміну пріоритетів.

Однооке тварина: від перемог до поразок

Довелось уві сні побачити одноокого кота, собаку або іншу тварину? До чого сниться такий сюжет, пояснить Літній сонник.

Кот без одного ока — символ нерішучості ворога або конкурента. Ви повинні скористатися цим, якщо бажаєте отримати над ним верх. Поганим знаком, правда, є сновидіння, в якому ви особисто виколювали очей кішці — це означає, що ви можете зробити помилку, зрадівши розгубленості суперника.

Одноока собака, приснився напередодні важливого заходу, пророкує труднощі в проведенні свята, «влаштовані» важливим для вас гостем даного торжества. А якщо бачите уві сні, що собака втратила свій око, захищаючи вас, то один допоможе вам впоратися з проблемами.

Хто ще був «одноглазкой»?

Сонники запевняють, що примаритися з одним-єдиним оком може хто завгодно. Ось, наприклад, що обіцяють деякі інші істоти:

 • Злісний циклоп — до знайомства з лицеміром;
 • Добре казкова істота — ви не хочете помічати нещирості колег;
 • Міфічний кочівник-арімаспи — вам буде потрібно чимало сил для перемоги;
 • Акула-циклоп — ваш ворог втратить свої сили.
 • Сонник одноокий, до чого сниться одноокий уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: