Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нюхати квіти, до чого сниться нюхати квіти уві сні

До чого сниться нюхати квіти? Найчастіше сонник вказує: бачення несе сприятливий посил, віщує надійну підтримку, хороші події, удачу, романтичні зустрічі і навіть нові можливості. Однак деякі деталі побаченого уві сні сюжету попереджають про печалі, розставання, жалях.

Оновлення емоцій, романтична зустріч

Приснився сюжет обіцяє сновидцу весняний настрій, оновлення емоцій, хороші події в житті.

Бачити, як вдихаєте аромат запашних квіточок уві сні, означає: незабаром належить побачення з хлопцем (дівчиною), що торкнулася таємні струни душі.

До чого сниться нюхати квіти, милуючись ними в прекрасному саду? Сонник пояснює: попереду незвичайна романтична зустріч, здатна подарувати багато позитиву.

У вас почнеться вдалий час

Вдихали запах квітучих дерев в саду? Це відмінне знамення: скоро настане період удачі, щастя, любовних пригод.

Аромат польових квіточок, з яких дівчина плела вінок уві сні, віщує: незабаром вона зустріне свого коханого і створить з ним щасливу сім’ю.

Наснилося нюхати квіти букета, який самі даруєте комусь? Сонник підказує: це символ дружби і взаєморозуміння. Ви завжди можете обговорити будь-які питання з подругою (другом) і сподіватися на допомогу в складній ситуації.

Розваги, цікаві можливості

Бачити, як вдихаєте запах безлічі самих різних кольорів уві сні, означає: попереду вас чекає багато приємних розваг, які будете довго пам’ятати.

До чого сняться тільки що розпустилися бутони, які ви нюхаєте? Сонник повідомляє: дуже скоро відкриються нові можливості, які слід без зволікання використовувати.

Має бути самотність, потрібно більше уваги приділяти близьким

Бачили і нюхали парна кількість білих лілій, кал? Згідно сонником, відчуєте печаль, але це почуття облагородить вас, просвітлить розум, загострить сприйняття.

Часто запах білих квітів уві сні обіцяє розставання, самотність, тугу. Потрібно пережити цей час, а в подальшому все налагодиться: з’являться нові знайомі, друзі.

Наснилося нюхати квіти, але не відчувати їх запаху? Наяву сновидец не надто турбується через проблеми близьких людей — тому відносини з ними досить прохолодні. Слід більше цікавитися справами рідних і друзів.

Які вони були?

Пригадайте, пахощами якихось квіточок ви насолоджувалися:

 • Лілій — швидке одруження;
 • Троянд — до благополуччя;
 • Жасмину — настане гармонія і спокій;
 • Півоній — жалю через минулих помилок;
 • Маку — можете стати жертвою обману, лестощів;
 • Конвалій — пробудження емоцій після періоду «сплячки»;
 • Магнолії — збудеться заповітна мрія на особистому фронті;
 • Вишні — виправдаються ваші добрі надії;
 • Польових — прості радості принесуть масу позитивних вражень.
 • Сонник Міллера: у сплячої з’являться шанувальники

  До чого сниться молодій дівчині нюхати квіти букета, які їй подарували? Сновидіння обіцяє їй безліч шанувальників.

  Надійні друзі, початок вдалого періоду

  Приснився солодкий аромат від квіточок? Тлумачення сну відмінне: наяву вам завжди надасть підтримку, допомогу надійний відданий друг або партнер.

  Довелось уві сні нюхати квіти на клумбі або в саду? Таке бачення віщує вдалий час, життєвий розквіт, сприяння обставин.

  Сонник нюхати квіти, до чого сниться нюхати квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: