Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нюхати духи, до чого сниться нюхати духи уві сні

Наше життя насичена ароматами: запах ранкової кави, коханої людини, випічки, пахощі квітів і парфумів — все це вбирає в себе підсвідомість, дістаючи з пам’яті під час сновидіння. До чого сниться нюхати духи? Сонник пов’язує тлумачення відчувається уві сні аромату, з новими, приємними моментами в житті.

Що пророкує Міллер?

Психолог, порівнює приснилося дію з бажанням сплячої людини відчути нові емоції, почуття. Бачити, як коханий вибирає парфум в магазині, означає підсвідоме прагнення персонажа урізноманітнити своє особисте життя.

Бути чи не бути?

Людям, які стоять наяву перед складним вибором, побачена картинка допоможе вибрати правильне рішення. Для цього, важливо згадати, які емоції викликав у вас аромат уві сні.

Наснилося, що запах був різким, відразливим, значить, рішення, до якого ви схиляєтеся, зажадає від вас жорстких дій. Приємні, ніжні парфуми уві сні, означають, що в реальності, потрібно проявити гнучкість і комунікабельність.

Сміливо йдіть вперед!

Англійська сонник пророкує неймовірні успіхи в бізнесі, тлумачачи,, до чого сниться нюхати духи. Особливо добре, коли вам сподобався запах туалетної води. Це означає, що всі справи, задумані вами, свершатся.

Будемо знайомі?

Загальний сонник пов’язує побачений сюжет з майбутнім знайомством або проведенням часу. Важливо пригадати характеристики одеколону:

 • Солодкий — до зустрічі з веселим другом;
 • Нудотний — обіцяє улесливі промови;
 • Гіркий — розчарування;
 • Терпкий — до спілкування з упевненим людиною.
 • Настають зміни!

  Тим, кому довелося уві сні нюхати свої улюблені парфуми, сонник Стерво пророкує неймовірну удачу в кар’єрі. Наснилося, що улюблена парфюмированная вода пахне зовсім інакше або має інший флакончик? Чекайте кардинальних змін.

  Прекрасна леді, якій подарували жіночу туалетну воду, може сміливо очікувати зізнань у коханні. Те,, до чого сниться подібна картинка чоловікові, пророкує про початок великого підприємства, сполученого з численними клопотами.

  Чого ви хочете?

  Дівчатам, яким довелося вибирати уві сні чоловічу туалетну воду в магазині, слід навчитися цінувати свого обранця. Саме так роз’яснює,, до чого сниться це дія, сонник Медеї.

  Наснилося, що зупинили вибір на чоловічих парфумах свого коханого — ваші взаємини з ним близькі до ідеальних. Нюхати духи в магазині, так і не зумівши визначитися, позначає, що в реальності ви ще зайняті пошуком свого принца.

  Молодій людині, вибирати уві сні жіночу парфумовану воду, але в підсумку купити для себе чоловічий одеколон, варто задуматися про життєві пріоритети. Швидше за все, в реальності, ви занадто шкодуєте себе, вважаючи за краще відсидітися осторонь.

  Про розгубленості…

  Молодий панночці, бачити на магазинних вітринах безліч флаконів з жіночими парфумами, на думку Сучасного суміщеного сонника, варто задуматися про серйозні речі. Можливо, ваше дозвільне ставлення до життя відштовхує претендентів на руку і серце.

  Будьте обережні!

  Езотерики, тлумачення сну, в якому довелося нюхати духи або душиться ними, пов’язує з можливістю постраждати від інфекційної хвороби. Намагайтеся стежити за своїм здоров’ям і спостерігати за самопочуттям домочадців.

  Алхимический сонник, впевнений, що бачити це нічне бачення, пов’язане з мінливістю, невизначеністю і суєтою.

  За версією сонника Мандрівника, нюхати духи уві сні, свідчить про ризик бути веденим власними мінливими почуттями і відчуттями. Купувати їх — відображає бажання сплячої людини визначитися з життєвою позицією.

  Сонник нюхати духи, до чого сниться нюхати духи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: