Сонник нудота, до чого сниться нудота уві сні

Наснилося нудота символізує застій у справах або думках сновидіння. Якщо уві сні ви бачите, як вас мучить нудота, то це знак того, що прийшов час міняти свої звички, а можливо, і життєвий уклад, стверджують сонники. Але перш ніж кидатися в «обійми змін», згадайте всі подробиці сновидіння, навіть найнезначніші, і уточніть, до чого вони сняться.

Г. Міллер і його «нудота»

Тим нещасливці, яким уві сні довелося випробувати на собі всі «принади» нудоти, сонник Міллера підкаже, до чого це сниться і як слід вчинити, прокинувшись.

Бачите, що вас нудить? Згадайте, чи не відгукувалися ви погано про когось із знайомих, бо означає подібне бачення несподіваний скандал з вашим безпосереднім участю.

Наснилося, що нудить кого-то другого? Той, якому ви довіряли, проявить свою нещирість по відношенню до вас. А якщо нудить тварина уві сні — це означає, що ви не вчитеся на своїх помилках і здатні наступити на «одні й ті ж граблі» ще не один раз.

Кого нудота замучила, чи «Рвущие» підкажуть чого чекати…

Нудота уві сні може підстерегти будь-якого, незалежно від його віку, соціального статусу і способу життя. Ось, наприклад,, до чого сниться нудота у різних індивідуумів.

 • Знудило уві сні чоловіка або дружину — наяву вони стануть причиною ваших проблем.
 • Знудило кохану дівчину або хлопця — в реальності у них немає любові до вас.
 • Бачити маму чи тата знемагають від нудоти — прислухайтеся до того, що вам радять.
 • Нудота уві сні підстерегла чужу дитину — до дрібних неприємностей.
 • Нудота мучила вашої дитини — наяву у вас виникнуть складнощі у відносинах з ним.
 • Чим вирвало — Від позбавлення до «придбання» …

  Блювота з кров’ю, приснився в кошмарі, може бути передвісником того, що ви «наживете» конфлікти з родичами, пророкує сонник Нострадамуса. А ось Циганський тлумач сновидінь вважає, що якщо приснилася мрія, в якому людини вирвало кров’ю — це ознака хвороби травного тракту.

  До чого сниться блювота хробаками — це окрема тема для тлумачення. Сонники дають відрізняються пояснення цьому явищу. Східний, наприклад, передбачає, що якщо людина вивергає з себе черв’яків, то наяву йому необхідно позбутися від «гнилого» одного. А Слов’янський сонник віщає наступне: блювота людини тими чи комахами — це потреба сновидіння звільнитися від тих речей і думок, які обтяжують.

  Позиви, без наслідків, або Бігом від труднощів…

  Якщо уві сні ви стали свідком того, як когось скрутило блювотним рефлексом, але він так і не вирвав, то можете сподіватися, що проблеми вас не торкнутися. А якщо стало погано вам, але через якийсь час полегшало і навіть стало добре — складнощі будуть, але незначні, і пройдуть дуже швидко, заспокоює сонник Білого Мага.

  Тлумачення сну, в якому ви спостерігаєте, як мучиться нудотою тварина, але полегшення у вигляді блювотній маси так і не прийшло, порадує: ви даремно нервуєте і метушіться, ніякі біди на вас не обрушаться.

  Незвичайні блювотні маси, як підказки Долі

  Цікаво,, до чого сниться сон, в якому ви викидати з свого черева живих птахів? Сонник Велеса підказує, що подібним баченням доля попереджає, що не варто починати нові справи — удача «упорхнет» від вас.

  А ось блювати квітами або золотом — хороший знак, пророчащая успіх і процвітання, радує Італійський сонник.

  Сонник нудота, до чого сниться нудота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: