Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нудить, до чого сниться нудить уві сні

Якщо уві сні вас нудить, знайте — прийшов час змін. Можливо, підсвідомо, ви давно відчуваєте, що вас не влаштовує той уклад життя, який є зараз у вас. Однак не поспішайте все кидати і починати жити по-новому. Для початку звіртеся з сонниками, до чого все ж сниться нудота, а потім вже приймайте рішення.

Сонник Міллера

Наснилося, що нудить довгий час? Це бачення, зазвичай, сниться тим, хто в реальності зачепив когось словом чи вчинком. Підсвідомість відчуває провину і такими ось сюжетами совість нагадує вам про поганому поводженні. Що можна порадити? Уникайте скандалів і гучних з’ясувань відносин, і обов’язково покайтеся перед тим, кого образили.

Бачите уві сні, як знудило собаку, і вона з’їла свої блювотні маси? Це означає, що ви не збираєтеся вчитися на помилках, і якщо що, готові «наступити на ті ж граблі» ще раз. Знудило когось із знайомих? Цей товариш з вами не щирий — ось, що означає ця мрія.

Короткі тлумачення

Про блювотний рефлекс можна міркувати годинами. Можна, але не потрібно! Давайте коротко розберемо, до чого сниться, як когось нудить.

 • Наснилося, що нудило вас — будете брехати.
 • Нудить когось із знайомих — не довіряйте цьому індивіду.
 • Улюбленого нудить — у нього немає до вас почуття любові.
 • Вас вирвало чимось жахливим — до сварки і неприємним інцидентам.
 • Дивні блювотні маси — до нових захоплень, але не завжди успішним.
 • Нудить, але блювоти немає — до успішного позбавлення від неприємностей.
 • Жахливе вміст, або Будьте обережні

  Вирішивши з’ясувати,, до чого сниться сон, в якому вас нудить, зверніть увагу на те, чим саме вас вирвало.

  Сонник Нострадамуса, наприклад, попереджає: стережіться скандалів з домочадцями, якщо вам приснилося, що ви рвете кров’ю. А інший сонник — Циганський — вважає, що блювота кров’ю — це попередження про кишкових захворюваннях.

  Бачити уві сні, що вас рве хробаками — жахливе видовище. Сонник Велеса впевнений, що якщо уві сні хтось рве мухами, тарганами або черв’яками, то це означає, йому не дають спокою якісь думки, з якими давно пора розлучитися.

  Кому стало погано, як символ відносин

  Ще один важливий фактор сновидінь пов’язаних з нудотою — це сама людина, якому недобре.

  Ця людина — мама чи тато? Не нехтуйте рекомендаціями і порадами обізнаних людей. Бачите, що дівчину каламутить? Тлумачення сну таке: дівчина кохана — до охолодження пристрасті, незнайома — станете свідком чужого конфлікту. А якщо людина, яку вивертає навиворіт — ваш чоловік, то будьте готові вирішувати його проблеми. А ще нудота чоловіка або дружини — це ознака клопоту.

  Наснилося, що нудить дитини? Зверніть увагу, чий він. Ваша дитина — в реальності між вами може «загостритися» атмосфера. Дитину чужого нудить — чекайте дрібних, але прикрих проблем, пророкує Місячний сонник.

  Фантастичні сни, або І радість, і печаль…

  Блювоту птахами уві сні бачили? До невдач в нових проектах, пророкує Східний сонник. А якщо вас нудило так, що ви не блює, а ікалі, причому мильними бульбашками — вашим надіям не судилося здійснитися.

  А ось Італійський сонник порадує: вирвали уві сні золотом або іншими цінностями — чекайте багатства; метеликами — радості; живими рибками — вагітності; квітами — любовних авантюр.

  Сонник нудить, до чого сниться нудить уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: