Сонник натовп, до чого сниться натовп уві сні

Якщо вам приснилася величезна знавісніла натовп, що змітає все на своєму шляху, знайте — уві сні вам було дано саме справжнє знамення. Дуже скоро країну, в якій ви живете, очікують важкі часи, що несуть кардинальні зміни і навіть війну. Однак це не єдине значення натовпу. Сонник підкаже, до чого ще сниться це сновидіння.

За Міллеру

Наприклад, сонник Міллера вважає, якщо вам приснилася натовп багато одягнених людей, наяву чекає приємна зустріч зі старими друзями. Якщо ж в ході заходу сталася бійка або інший конфлікт, то будьте готові до розчарування.

Якщо галаслива юрба людей йде по вулиці, то незабаром сновидіння чекає великий успіх. Якщо приснилося, що ви намагаєтеся перекричати шум, то сонник Міллера попереджає: вам властиві завищені амбіції і в спільній справі ви завжди намагаєтеся виявитися попереду всіх.

У той же час, якщо уві сні ви потрапили в тисняву, то наяву мабуть відчуваєте себе в дуже обмеженому положенні. Не важко здогадатися,, до чого сниться вирватися з неї — ви знайдете в собі сили, щоб протистояти зовнішньому тиску.

Самотність і залежність

Взагалі збіговисько незнайомих людей буквально символізує самотність серед натовпу. На думку сонника, вас чекає ситуація, в якій ви не отримаєте підтримки навіть від найближчих. Якщо ж в натовпі ви помітите п’яних людей, то варто переглянути своє ставлення до спиртних напоїв, інакше не уникнути шкідливої ​​залежності.

У що одягнені

До чого ще сниться натовп? Сонник наділяє вкрай негативним значенням траурно одягнене товариство близько або всередині церкви. Це сновидіння знаменує сумні події і велике нещастя. Якщо в натовпі ви побачите знайомих, то можливо воно буде стосуватися близького оточення.

Якщо ж ви побачили незнайомі особи, а всі присутні красиво одягнені і радісні, то бути хорошим змін і веселощів. Взагалі сонник рекомендується після сну, в якому вас оточував натовп незнайомих громадян, приділити увагу своїм друзям і партнерам по бізнесу.

Якщо ж наснилося багато чоловіків в білих костюмах, то варто очікувати втілення ризикованих планів. Господа в темних строгих костюмах високого зросту, на думку сонника, обіцяють сновидцу деякі труднощі.

Кому наснилося

Найчастіше, щоб правильно розтлумачити, до чого сниться та чи інша натовп народу, обов’язково потрібно враховувати особистість сновидіння і його поточні цілі. Сонник не без підстав вважає, що це безпосередньо впливає на кінцеве тлумачення.

Наприклад, група солідних чоловіків для працюючих жінок означає підвищення і успіх в роботі. Представникам сильної половини сон за участю великої кількості чоловіків обіцяє успіхи в бізнесі і гідний прибуток.

Якщо подібний сон приснився дівчині, то мабуть вона поки не вирішила, якого супутника хоче бачити поруч із собою. Для хлопців сон, в якому була присутня натовп агресивних товаришів, є символом зірвати ворогів і не приятелів.

До речі, натовп красивих жінок або дівчат всім без винятку обіцяє прибуток і умиротворення. А зграя мурчал кішок трактується сонником, як поповнення. Причому не обов’язково в якості новонародженого. Цілком може з’явитися несподіваний гість або старий коханець (-ка).

Сни про дітей

Досить незвичним тлумаченням відрізняються сни за участю багатьох дітей. На відміну від іншого народу, вони символізують клопіт. А погані або хороші підкажуть деталі, які слід сприймати буквально.

Тому пояснити, до чого сняться засмучені діти, досить просто. Сновидінню доведеться зіткнутися з низкою складних проблем, а усміхнені діти обіцяють веселощі і щастя.

До речі, згідно з деякими тлумаченнями сни про дітей так само можуть мати глобальне значення і вже не для окремої сім’ї або країни, а для всього людства. Бачення про щасливих і радісних дітей — завжди є добрим знаком.

Сонник натовп, до чого сниться натовп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: