Сонник народилися кошенята, до чого сниться народилися кошенята уві сні

Уві сні довелося бачити, що народилися кошенята? Це сновідійное явище знаменує неприємності, а закоханим обіцяє сварку через дрібниці. Сонник докладно розповість,, до чого сниться цей незвичайний сюжет.

Про що мрієте?

Сонник радить починати тлумачення сну з основного об’єкта. Так кішки в нічних мареннях символізують магічні здібності та інтуїцію.

Якщо приснилося, що народилися кошенята, то скоро ви відкриєте в собі дуже незвичайні і деколи дивні таланти. Сонник ж закликає частіше слухати внутрішній голос.

Іноді коти уві сні уособлюють якісь нестандартні ідеї, бажання пізнати заборонене і отримати навички в чаклунстві. Якщо ж наяву ваша киця повинна народити з дня на день, то це лише віддзеркалення майбутнього події.

Прибуток або невдача?

Наснилося, що ви особисто брали пологи? Наяву станете безпосереднім учасником події, яке здасться незначним, але обернеться несподіваними наслідками.

Бачити уві сні як народилися кошенята, означає, що в реалі вас чекає велика радість, щастя і благополучний результат справи.

Цей же сновідійное захід іноді знаменує грандіозну прибуток, отриманий самим неординарним способом. Наприклад, виграш у лотереї, грі, спадщину або старий борг.

Якщо ж народились мертві котяткі, то сонник радить підготуватися до невдачі.

Попередження Міллера

До чого ще сниться, що народилися кошенята? Сонник Міллера гарантує дрібні неприємності і дратівливість без особливого приводу.

Не поспішайте!

Наснилася кішка з новонародженими малюками? Це означає, що у вас виникнуть проблеми з дітьми. Кішка з кошенятами уві сні також попереджає, що не варто виконувати одночасно кілька справ.

Ще більше відповідей дасть зовнішність новонароджених котяток.

 • Здорові, жваві — удача, процвітання.
 • Кволі, хворі — перепони, хвилювання.
 • Білі — пастка.
 • Чорні — удача або повний крах.
 • Руді — любов.
 • Тигрового забарвлення — загрози, небезпека.
 • Різнокольорові — нашкодите самі собі.
 • Якщо приснилося, що народилися кошенята абсолютно неймовірного виду і кольору, то найближчий життєвий відрізок буде наповнений дуже дивними подіями.

  Думайте!

  До чого ще сниться, що народилися кошенята? Бачити, як вони смокчуть свою матір — до сприятливих умов, які необхідно використовувати розумно. При грамотному підході ви зможете зробити те, що здається нереальним.

  Маленькі, ще сліпі котяткі відображають нову справу, для реалізації якого буде потрібно багато часу і ресурсів.

  Довелось чути уві сні жалібне котяче нявкання? Сонник підозрює, що плани порушать дрібні непорозуміння, а найближчі люди деякий час перестануть вас розуміти.

  Негатив або звільнення?

  Найгірше уві сні топити новонароджених малюків. Це вірне ознаку негативних змін.

  До чого ще сниться, що трапилося топити котиків? Жінкам бачення гарантує аборт, а чоловікам — ганьба.

  Іноді цей же сюжет навпаки має позитивне значення. Це символ звільнення від залежності. Сонник вважає, що таким метафоричним способом ви позбулися тяжких відносин, чужого впливу або власних недобрих роздумів.

  Сонник народилися кошенята, до чого сниться народилися кошенята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: