Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ножиці, до чого сниться ножиці уві сні

Уві сні відображаються не тільки наші денні переживання. Часто, сновидіння несе в собі передбачення про майбутнє, підказки, як діяти в тій чи іншій ситуації. Сонник дає дуже цікаві передбачення, тому, до чого сняться парні предмети. Ножиці — це одночасно знак і життя і смерті, і початку та закінчення шляху.

За інтерпретації італійського сонника, цей досить нешкідливий предмет несе приховану небезпеку. Бачити ножиці уві сні — це підсвідома тяга до заподіяння шкоди кому-небудь, або навіть собі. Цілком можливо, що такий сюжет означає тяжкий тягар обов’язків, від яких сновидець ніяк не може позбутися.

Побачити уві сні ножиці — найчастіше поганий знак, і до несприятливих прогнозами зводяться передбачення Жіночого сонника. Якщо таку картинку побачила заміжня жінка, то це означає її необґрунтовану ревнощі до чоловіка, нескінченні причіпки і дізнання, які в підсумку призведуть до серйозних проблем у відносинах.

Які події віщують ножиці по сонником Міллера? Якщо леза були ідеально гострими і гладкими, значить незабаром має бути робота, яка буде викликати у сновидіння лише ненависть і огиду. А якщо їх вдалося зламати, то прагнення позбутися від неприємних справ буде сильним, як ніколи.

З психоаналітичної боку дуже цікаву своєї позитивністю інтерпретацію того, що означають ножиці уві сні, дає сонник Фрейда. Це символ незмінною удачі в справах, і відмінного ставлення до вас оточуючих людей. Такий сюжет — передвістя любовних ігор і флірту.

Різні ножиці, і дії з ними уві сні

Поганим символом є і те,, до чого сниться знайти ножиці уві сні. Якщо предмет був іржавим, розвалюється, то можете сміливо очікувати звісточки від недоброзичливців. Вони раптово вирішать пригадати все застарілі образи.

Якщо ж це були нові ножиці, блискучі і гострі, то прогнози сонника мають позитивний характер. Ваше дотепність і легкий характер допоможуть швидко зав’язувати тимчасові любовні взаємини, які принесуть чимало приємних моментів, але в підсумку успішно завершаться і забудуться.

До чого сняться манікюрні ножиці? Якщо за допомогою ножиць вам довелося різати неосяжне, дуже велике полотно, то в реальності, по тлумаченню сонника, ваше незадоволення сексуальним життям може вилитися в серйозні розбіжності з партнером. Не потрібно «рубати з плеча», загляньте в свої думки, і задайте собі питання: «Що саме вас не влаштовує?». Не виключено, що ви не зможете знайти легкої відповіді.

Різати ножицями уві сні шматок паперу — вірне передвістя недовіри в сімейній парі. За тлумаченням сонника — це символ розриву, бажання сновидіння «відрізати» від свого життя непотрібні, що обтяжують відносини і зв’язку.

До чого сняться зламані ножиці? Якщо ви побачили такий сюжет уві сні, то остерігайтеся незвичайних витівок і непристойної поведінки. Через таких вчинків цілком можна позбутися одного, який в майбутньому не раз би зміг допомогти і словом і ділом.

Сонник ножиці, до чого сниться ножиці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: