Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник ножиці, до чого сниться ножиці уві сні

Уві сні відображаються не тільки наші денні переживання. Часто, сновидіння несе в собі передбачення про майбутнє, підказки, як діяти в тій чи іншій ситуації. Сонник дає дуже цікаві передбачення, тому, до чого сняться парні предмети. Ножиці — це одночасно знак і життя і смерті, і початку та закінчення шляху.

За інтерпретації італійського сонника, цей досить нешкідливий предмет несе приховану небезпеку. Бачити ножиці уві сні — це підсвідома тяга до заподіяння шкоди кому-небудь, або навіть собі. Цілком можливо, що такий сюжет означає тяжкий тягар обов’язків, від яких сновидець ніяк не може позбутися.

Побачити уві сні ножиці — найчастіше поганий знак, і до несприятливих прогнозами зводяться передбачення Жіночого сонника. Якщо таку картинку побачила заміжня жінка, то це означає її необґрунтовану ревнощі до чоловіка, нескінченні причіпки і дізнання, які в підсумку призведуть до серйозних проблем у відносинах.

Які події віщують ножиці по сонником Міллера? Якщо леза були ідеально гострими і гладкими, значить незабаром має бути робота, яка буде викликати у сновидіння лише ненависть і огиду. А якщо їх вдалося зламати, то прагнення позбутися від неприємних справ буде сильним, як ніколи.З психоаналітичної боку дуже цікаву своєї позитивністю інтерпретацію того, що означають ножиці уві сні, дає сонник Фрейда. Це символ незмінною удачі в справах, і відмінного ставлення до вас оточуючих людей. Такий сюжет — передвістя любовних ігор і флірту.

Різні ножиці, і дії з ними уві сні

Поганим символом є і те,, до чого сниться знайти ножиці уві сні. Якщо предмет був іржавим, розвалюється, то можете сміливо очікувати звісточки від недоброзичливців. Вони раптово вирішать пригадати все застарілі образи.

Якщо ж це були нові ножиці, блискучі і гострі, то прогнози сонника мають позитивний характер. Ваше дотепність і легкий характер допоможуть швидко зав’язувати тимчасові любовні взаємини, які принесуть чимало приємних моментів, але в підсумку успішно завершаться і забудуться.

До чого сняться манікюрні ножиці? Якщо за допомогою ножиць вам довелося різати неосяжне, дуже велике полотно, то в реальності, по тлумаченню сонника, ваше незадоволення сексуальним життям може вилитися в серйозні розбіжності з партнером. Не потрібно «рубати з плеча», загляньте в свої думки, і задайте собі питання: «Що саме вас не влаштовує?». Не виключено, що ви не зможете знайти легкої відповіді.

Різати ножицями уві сні шматок паперу — вірне передвістя недовіри в сімейній парі. За тлумаченням сонника — це символ розриву, бажання сновидіння «відрізати» від свого життя непотрібні, що обтяжують відносини і зв’язку.

До чого сняться зламані ножиці? Якщо ви побачили такий сюжет уві сні, то остерігайтеся незвичайних витівок і непристойної поведінки. Через таких вчинків цілком можна позбутися одного, який в майбутньому не раз би зміг допомогти і словом і ділом.

Сонник ножиці, до чого сниться ножиці уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: