Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ножове поранення, до чого сниться ножове поранення уві сні

До чого сниться ножове поранення? Найчастіше сонники інтерпретують такий сюжет як негативний символ, що попереджає про неприємності, проблеми зі здоров’ям, конфліктах. Бачення уві сні обіцяє сильні любовні переживання, що несуть також і позитивні емоції.

Можливі втрати, проблеми зі здоров’ям

До чого сниться отримати ножове поранення уві сні? Сонник повідомляє: можливі фінансові втрати. Бажано відкласти заплановані справи, розраховані на прибуток. Отримати навіть просто поріз ножем — справи підуть погано, тому краще утриматися від нових проектів.

Поранили ножем себе? Ваші плани зміняться. З’являться якісь обставини, які змусять вас передумати, змінити намічене.

Приснилося ножове поранення, за сонником, часто передвіщає хворобу, погіршення самопочуття. Треба уникати ризиків, що ведуть до травм, вжити профілактичних заходів проти сезонних інфекцій. Крім цього, обставини можуть скластися несприятливим для сновидіння чином.

Обережніше: ви самі можете заподіяти шкоду

Бачити пораненого з ножовим пораненням уві сні — зустрінете людину, якого колись сильно образили. Можна загладити провину, попросивши вибачення, але невідомо, чи захоче він вислухати.

До чого сниться самому поранити ножем людини? Сонник попереджає: сплячий може зробити підлий вчинок щодо кого-то. Щоб цього уникнути, слід працювати над собою, розвиваючи почуття справедливості.

Наснилося випадково поранити людину? Намагаючись допомогти комусь, можна серйозно нашкодити собі і йому. Взагалі бачити пораненого людини означає: ваше втручання з метою посприяти чужий проблеми тільки посилить її.

Любовні переживання

Жінці поранити уві сні чоловіка віщує: вона полюбить його або просто зазнає сильне бажання бути коханою кимось.

Іноді сонники трактують це бачення як передвістя сильних романтичних почуттів. Сплячий наяву закохається і буде дуже страждати, хоча позитивних емоцій виявиться більше.

Приснилося пошкодження з кров’ю обіцяє жінці втрату чоловіка або коханця. Чоловікові таке сновидіння попереджає: на нього накляузнічают начальству.

Значення за сонником Міллера

Ножове поранення уві сні є передвістям великої пристрасті. Однак бачити безліч неглибоких порізів обіцяє прикрі невдачі на особистому фронті, здатні спустошити душу сновидіння. Він стане мріяти про самотність і відпочинку від усього.

Конфлікти, плітки

До чого сниться бути пораненим уві сні — один дуже підведе сплячого, підкладе свиню за обставин, коли на його допомогу розраховували. Також бути пораненим означає: слід остерігатися уявних друзів. Їх злі плітки можуть глибоко поранити сновидіння.

Приснився удар ножем в живіт обіцяє конфлікти, чиї наслідки виявляться досить серйозними, можливо, навіть нерозв’язними. Також рана в живіт, згідно сонником, віщує: сновидцу наяву доведеться вирішувати якийсь важливий питання, який вплине на добробут сім’ї.

Подробиці сновидіння

Для вірного тлумачення сну важливо, куди вас поранили:

 • В спину — обман, зрада з боку кого-то близького;
 • В ногу — щось перешкодить кар’єрному просуванню сплячого;
 • В руку — негаразди з домашніми, а для неодружених — ганьба;
 • В живіт — втратити щось важливе;
 • Рана на тілі — чекають великі моральні муки.
 • Рана в ногу уві сні також віщує втрати: матеріальні, кар’єрні, у взаєминах. Вони виб’ють грунт з-під ніг, змусять переоцінити свої вчинки.

  Хтось завдав вам ножове поранення в спину? Сонник попереджає: злостивці наяву спробують підступно вдарити нишком.

  Сонник ножове поранення, до чого сниться ножове поранення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: