Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ніж в руках, до чого сниться ніж в руках уві сні

Сонник вважає, що ніж в руках уві сні характеризує настрою сплячого, що переважають в даний момент і відображає проблеми, які хвилюють найбільш гостро. Тлумачення,, до чого сниться символ, розглядають прогнози подій, можливих в найближчому майбутньому.

Що віщує Міллер

Сонник Міллера однозначно трактує,, до чого сниться ніж в руках. Тлумач вважає такий жест передвісником напружених обставин. Якщо приснився подібний образ, слід знати, що в реальному житті підвищується небезпека конфлікту або втрати майна.

Ви і навколишній світ

В Тлумачі знайдеться чимало цікавих пояснень,, до чого сниться тримати ніж в руках. Найчастіше такий символ трапляється бачити тим, хто наяву відчуває себе жертвою упередженого ставлення, безпричинних нападок.

Це не єдине пояснення, чому довелося тримати ріжучий предмет. Побачене уві сні уособлює гостру потребу захиститися або відновити справедливість.

Сонник Азара пропонує таке тлумачення сну: тримати клинок доводиться, коли в реальності хтось пристрасно бажає вас бачити. Досить імовірно, що довгоочікувана зустріч відбудеться наяву.

Особливі прикмети

Сонник вкладає особливий сенс у зовнішній вигляд і основну функцію предмета, який вам наснився:

 • Якщо довелося тримати великий тесак, ви схильні перебільшувати масштаби проблем;
 • Нарочито довге лезо уві сні віщує негативні емоції;
 • Блискучий гострий ніж в руках означає прийняття важливого рішення;
 • До чого сниться орудувати шевським інструментом? Наяву нахлине печаль;
 • Кухонний гострий ножик означає, що вас неможливо переконати;
 • Наснилося брати по черзі багато різних ножиків — остерігайтеся обману;
 • Стискати в кулаці іржавий клинок трапляється незадоволеним сімейним життям;
 • Коли уві сні попало випустити з рук ніж, готуйтеся зустрічати гостей;
 • Закривавлене лезо в стислій долоні вказує на родове прокляття.
 • Дії в сновидінні

  Якщо в своїх нічних мріях ви йдете по вулиці, лякаючи перехожих холодною зброєю, сонник Мандрівника зауважує, що ви не дуже-то дружелюбно налаштовані до навколишнього світу і його мешканцям.

  Якщо сновидец грається ножем уві сні, сонник Ванги по-своєму пояснює, про що говорить цей знак. Схоже, сплячий виношує в своїх планах недобрий задум.

  Бачити в своїх руках ніж і точильний камінь трапляється напередодні несподіваного перемир’я з заклятим ворогом. Обставини складуться так, що буде самим розумним рішенням припинити ворожнечу.

  Збройні незнайомці

  Якщо приснився ніж в руках незнайомого чоловіка, сонник Іменинників вважає символ досить багатогранним. Якщо уві сні незнайомець не представляє небезпеки, належить незвичайне знайомство, яке внесе свої корективи в особисте життя.

  Збройні кинджалами агресивно налаштовані чоловіки уособлюють страхи, нав’язливі ідеї, невирішені проблеми. Лякаючий образ передрікає короткочасні труднощі. Допомога ззовні не примусить себе довго чекати.

  Образ чоловіка з мечем в руці символізує перемогу над суперником, завдяки потужній підтримці. Коли в нічних мріях фігурує жінка з ножем, ви знайдете вірну бойову подругу.

  Сонник ніж в руках, до чого сниться ніж в руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: