Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник новий одяг, до чого сниться новий одяг уві сні

Якщо вам приснилася новий одяг, значить, ви будуєте плани, розмах і результат яких вражає, але тільки за умови, що ви все зробите правильно. Так вважає більшість сонників. Однак для точного визначення, до чого сняться обновки, необхідно все ж враховувати багато різних нюансів, наприклад, таких як: вид і фасон одягу, її колір, стан, спосіб отримання речі уві сні та інші дрібниці.

Сонник Міллера

Самий в’їдливий до дрібниць фахівець зі сновидінь Густав Міллер вважав, що новий одяг мариться неспроста. Сновидіння, в яких є багато різної одягу, він розглядав, як пророчі.

Ось, наприклад, якщо наснилося, що вам подарували красиве, але немодне плаття, то це означає, що дуже скоро ви зважитеся змінити своє коло спілкування і інтереси. Одягати на себе костюм, який вам малий або великий — ознака того, що ви займаєтеся не своєю справою. А ось, купити вві сні я багато новеньких нарядів, означає успіх на «творчій ниві».

Що за штучка

Чимале значення в тлумаченні сну про новий одяг має такий нюанс, як її вид і фасон. Отже, пригадайте, що вам приснилося, і зрозумієте, до чого це сниться:

 • Строге плаття ділового стилю — будете розриватися між роботою та особистим життям;
 • Біле повітряне платтячко — до легкого флірту і кокетування;
 • Спідниця, цнотливо прикриває коліна — символ строгості поглядів і звичок;
 • Міні-спідниця — вас чекає любовна авантюра;
 • Шорти — до відпочинку в компанії друзів;
 • Брючний костюм — обіцяє успіх у справах;
 • Плащ — обіцяє захоплюючу поїздку.
 • Примірка, як символ змін

  До чого сниться мрія, в якій вам довелося міряти новий одяг, підкаже Східний сонник. Якщо уві сні ви міряли гарна сукня або взуття в магазині, то дуже скоро вас чекає знайомство з цікавою людиною. А ось, бачити себе в новому, але абсолютно не потрібному вам ні за стилем, ні за розміром костюмі — сигнал про те, що ви є предметом чуток, причому не дуже приємних.

  Сталося уві сні міряти чужий наряд? Пригадайте, якщо він був гарний, то це на радість, а ось, бачити себе в дешевих речах — до сварок і образ, засмучує сонник.

  Покупка одягу уві сні — проектор реальних бажань

  Купувати новий одяг — сприятливий знак. Це говорить про те, що вам вдасться втілити в життя свої найсміливіші мрії, підказують сонники. А ось, як пояснює Мусульманський сонник те,, до чого сниться покупка одягу: ви бажаєте «приміряти» на себе інше життя.

  Купувати уві сні новий одяг протилежної статі і одягатися в неї — символ ваших питаннях сексуальних пристрастей, стверджує сонник Фрейда. А якщо вам приснилося, що ви купуєте дитячі дрібнички, то це символізує ваше бажання народити дитину.

  Ошатний подарунок: Добрі і не дуже взаємини

  Пояснюючи,, до чого сниться новий одяг, куплена для подарунка, Весняний сонник рекомендує приділяти увагу на те, хто кому дарував одяг. Наснилося, що чоловік вам підніс на свято шикарний наряд? В реальності він буде обсипати вас компліментами. Ви подарували чоловікові новенький річний костюмчик? Ваші відносини з ним стануть легкими і довірчими.

  Гірше, якщо хтось із знайомих підніс вам в дар немодно або некрасиву обновку і змушує вас переодягатися в неї. Такі мрії пророкують засмучення через нещирість одного з друзів, віщає сонник Ванги.

  Трохи про колір: Від туги до пристрасті

  Тлумачачи,, до чого сниться новий одяг, не забувайте враховувати її колір. Бачити уві сні людини в білому вбранні — до туги і неприємностей. Приснився син в жовтому костюмі — до отримання грошей, дочка — до витрат.

  Тим, кому примарилась знайома в чорному жалобному сукню, не варто панікувати, нічого поганого такі сновидіння пророкують. Чорний колір уві сні символізує урочистість і успіх.

  Вибирати, одягати когось або ходити самому в червоному вбранні — символ пристрасті у стосунках, наснаги і яскравих емоцій.

  Одягати уві сні небіжчика в строкатий костюмчик — ви без паніки сприйміть звістка про те, що ваш секрет став відомий комусь ще. А ось, одягати дитину в зелені штанці або кофточку — знак здоров’я малюка в реальності.

  Сонник новий одяг, до чого сниться новий одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: