Сонник новий костюм, до чого сниться новий костюм уві сні

Якщо уві сні ви носили новий костюм, то будьте впевнені, вас чекає успіх і швидке досягнення поставленої мети. Але це не все,, до чого сниться подібний одяг. Сонник повідає про інших тлумаченнях образу.

За Міллеру

Як запевняє сонник Міллера, таке сновидіння можна вважати віщим. Однак він же нагадує, що результат якогось справи повністю залежить від того, яким саме був новий костюм.

З чого почати?

Щоб зрозуміти,, до чого сниться ця обновка необхідно зробити комплексне тлумачення сну. Потрібно звернути увагу на особливості крою (кишені, пояс, борта), стан (чистий, брудний), а також на власні відчуття (зручно, тісно і т. д.). Сонник пропонує кілька розшифровок за кольором вироби.

 • Білий костюм обіцяє сумні зміни.
 • Жовтий — фінансовий успіх і розваги.
 • Блакитний — підтримку друзів і власну активність.
 • Малиновий — позбавлення від проблем, завдяки особистій заповзятливості.
 • Зелений — процвітання і надію.
 • Чорний — хвороба.
 • Коричневий — буденні клопоти.
 • Багатобарвний — різку зміну, поєднання гарного і поганого.
 • Що від вас приховують?

  Наснилося, що знайома людина купує обнову? Йому уготовано багатство і слава. Якщо уві сні ви з якоїсь причини звернули увагу на новий костюм, в який одягнений стороння людина, то сонник впевнений, що наяву від вас щось приховують. Одягати одяг, в якій ходив інша людина буквально означає приміряти на себе чужий ритм життя.

  До збитків і удачі

  До чого ще сниться новий костюм? Сонник впевнений, що це залежить від виду. Так жіночий символізує легковажну поведінку і дурні вчинки. Якщо чоловікові приснилося, що він був одягнений в жіночий костюм, то його чекають збитки і неприємності.

  Для молодої дівчини чорний жіночий комплект означає розчарування, рожевий — більш щасливу суперницю, брючний — ділову хватку.

  У свою чергу чоловічий костюм уві сні — явне попередження про грошову втрати, заповнити яку вдасться дуже не скоро. Бачити уві сні жінку, на якій надітий чоловічий костюм, на думку сонника, до великої удачі.

  Проявіть активність!

  До чого сниться спортивний костюм? Сонник думає, що у вас з’являться відмінні можливості для самореалізації. Спортивний наряд також символізує свободу самовираження. Якщо уві сні сам сталося купити спортивний костюм, то в реальному житті слід активніше взятися за справи і проблеми.

  Нереальне везіння

  Якщо приснився новорічний костюмчик, то гряде зовсім несподіваний поворот якогось справи, по суті — великий сюрприз. А ось дитячий новорічний наряд означає для сновидіння грандіозне везіння.

  Якщо уві сні довелося бачити красивий, але вже немодний новий костюм, то вас чекає удача, але тільки якщо відмовитеся від прогресивних поглядів.

  Знак благополуччя

  Щоб отримати правильну відповідь:, до чого сниться новий костюм, сонник радить врахувати, на кого він був надітий. Так чоловік в дорогому і елегантному комплекті може приснитися в знак благополуччя.

  Якщо вночі вас відвідав чоловік в діловому трійці, то наяву вас буде дошкуляти начальник. А бачити тільки піджак — до ділової зустрічі, здатної змінити ваше становище.

  До гулянці і грошей!

  Якщо дружині наснився чоловік в красивій двійці, то вас чекає хороша гулянка. Якщо чоловік одягнений в нову робу, то сонник стверджує — очікується виплата затриманої зарплати.

  Якщо уві сні вас захопив наряд, який була одягнена знайома, то їй загрожує заздрість друзів. Знайома дама в занадто крикливому туалеті передрікає, що ви розлючені на весь світ.

  До реалізації планів

  До чого ще сниться новий костюм? Якщо уві сні вам трапилося шити його самостійно, то в реалі є всі шанси, щоб влаштувати щасливу сім’ю. А ось пошиття в ательє означає, що плани реалізуються тільки завдяки чужої допомоги.

  Сонник новий костюм, до чого сниться новий костюм уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: