Сонник новини, до чого сниться новини уві сні

Більшість сонників не змогли відповісти однозначно, до чого сняться новини. Від того, що за звістки ви отримали уві сні, та й взагалі, ви чи були тією людиною, яку про щось сповістили, а не навпаки — все це має велике значення при тлумаченні сну. Пригадайте в подробицях все те, що вам приснилося, і уточніть у тлумачів, чого чекати від дня прийдешнього.

Радісні новини як символ вдалого збігу обставин

Вам буде супроводжувати удача й успіх у тих справах, які вимагають вашого особистої участі і контролю, запевняє Східний сонник. Його підтримує і тлумач циган, пророкуючи великий грошовий успіх, якщо наснилося, що ви отримали лист з приємними новинами від близької людини.

І тільки лише сонник езотерика Цвєткова засмучує: бачити уві сні по телевізору або чути по радіо хороші новини — символ того, що ви не постійні в своєму прагненні і настрої — все вирішує збіг обставин, якщо воно вдале, то ви будете успішні, в іншому випадку, вас чекає провал і засмучення.

Погані новини — ознака неприємностей і розтрат

Чути в сні погані новини, на думку сонників, означає, що прийшла пора мобілізувати свої сили і вміння, щоб не потрапити в скрутне становище.

Ось як сонник пастора Д. Лоффа пояснює, до чого сняться погані звістки про події, що відбулися з транспортом: якщо, наприклад, уві сні ви почули про те, що літак впав або поїзд зійшов з рейок, то це означає, що вас чекають великі проблеми в дорозі. Утримайтеся від поїздок громадським транспортом в найближчі дні.

А якщо примарилося, що ви дізналися про сумні події в гостях у друзів, то будьте готові до того, що вам доведеться витратити грошей набагато більше, ніж було заплановано.

Дивовижні пригоди, або «відкопали» свій талант

До чого сняться новини, які змусили вас чимало здивуватися, повідає Сучасний сонник. Так, якщо уві сні ви бачили, як по телевізору показували фантастичні події, що відбулися у вашому місті, то це означає наявність у вас прихованих талантів. Вам варто пошукати для себе нове захоплення, є ймовірність, що воно буде дуже прибутковим.

А ось якщо вам приснилося, що ви дивитеся випуск новин, в якому говорять про вас і ваші досягнення, то остерігся в реальності ділитися своїми планами з ким або — конкуренти «пронюхають» про них і зіпсують вам репутацію.

Хто віщав: Від порад і незалежності

Тлумачачи, до чого сняться новини, не зайвим буде пригадати, хто саме про них розповідав, стверджують сонники.

Якщо приснилося, що це ви — новинний диктор, то таке бачення натякає, що пора б вам почати радитися з іншими людьми, приймаючи якісь спільні важливі рішення.

А ось бачити уві сні, що вам хтось інший передає почуті новини — ознака того, що ви можете брати справи в свої руки. В даний момент у вас дуже сильно загострена інтуїція, скористайтеся цим.

Сонник Міллера

Густав Міллер також не обійшла стороною тлумачення того, до чого сняться новини. Але він виділив їх в кілька «категорій». Отже, почути уві сні новини про:

 • Народженні малюка — до клопотів;
 • Смерті родича — отримаєте спадщину;
 • Весіллі подружки — посваритеся з нею;
 • Вбивстві коханого — до розставання;
 • Зраді або зраді — вас гризе недовіру до когось.
 • Сонник новини, до чого сниться новини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: