Сонник нова спідниця, до чого сниться нова спідниця уві сні

Наснилося нова спідниця може уособлювати собою випадкові ситуації, які тим чи іншим чином вплинуть на життя сновідіци. Тлумачачи,, до чого сниться ця деталь одягу, не забувайте враховувати її довжину, колір, якість тканини та інші дрібниці, побачені уві сні, рекомендують сонники. Так ви дізнаєтеся, чого чекати: удачі або проблем.

Сонник Міллера

Густав Міллер розглядає нову спідницю уві сні, як символ міжособистісних взаємин. Якщо ви бачите, як одягаєте на себе міні-спідницю, то це означає, що друзі засуджують ваші вчинки.

А ось, що віщує покупка пачки для балету: побачили, що ви купуєте балетний костюм або пуанти, це означає ваше прагнення завоювати авторитет і повагу оточуючих шляхом старань і праці.

Колір

Традиційно, колірна гамма одягу обіцяє щось своє, в залежності від конкретного відтінку. Ось,, до чого сниться нова спідниця, різних кольорів:

 • Червоного — до пристрасним захопленням;
 • Білого — вас чекає здивування або сюрприз;
 • Чорного — ви не задоволені своїм життям, але щось поміняти в ній не наважуєтеся;
 • Жовтого — хтось вам позаздрить;
 • Строката — вир подій, в який ви потрапите, вас швидко втомить.
 • Довжина: Від легковажності до турботи

  До чого сниться міні-спідниця, знає Сучасний сонник. Якщо вам приснилося, що ви приміряєте коротку нову спідницю в магазині, то це символ того, що ви схильні до розпусти.

  Приміряти уві сні спідницю-міді, трохи нижче коліна — знак впевненості в собі і наявності у сновідіци ділової хватки. Ви точно знаєте, чого хочете, і йдете до цього за всяку ціну.

  Окремо слід розглянути приснився довгу спідничку. Згідно тлумаченням багатьох сонників, довга спідниця — ознака незахищеності сновідіци, бажання сховатися від життєвих негараздів в своєму внутрішньому маленькому світі.

  За версією сонника Цвєткова, довга спідниця, яку вам довелося міряти в магазині або вдома, обіцяє підтримку і турботу близьких людей.

  Фасон, або Ви лідер чи аутсайдер?

  Про те, що вас чекає в професійному житті, підкаже фасон нової спідниці. Міряти уві сні спідницю-олівець — ознака лідерських задатків.

  Якщо вам примарилося, що начальниця запропонувала вам купити у неї спідничку прямого крою, і ви бачите, як міряєте її уві сні, то вам запропонують цікавий проект, який принесе вам, як моральне задоволення, так і фінансову незалежність.

  Одягати уві сні спідницю-шестиклинка — сигнал про те, що вам необхідно привести в порядок свої думки і бажання, інакше добитися чогось буде дуже складно, пророкує сонник Лонго.

  А ось, Східний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться спідничка фасону сонце-кльош, яку ви одягаєте, згадує про те, що якщо ви захочете чогось по-справжньому, то зробити це вам не складе труднощів.

  Тканина, як символ відносин

  Ще одна складова мрії про нову спідниці — це тканина, з якої вона була пошита. Одягати уві сні вовняну спідницю — до теплих і дружніх стосунків.

  Тлумачення сну, в якому ви бачите спідничку з сатину або ситцю, віщує легке грайливий настрій, можливо навіть, флірт і кокетування.

  А якщо вам приснилося, що ви самі собі шиєте спідничний костюм з атласу, то, як би ви не старалися вести скромний спосіб життя, вам не вдасться сховатися від шанувальників.

  Сонник нова спідниця, до чого сниться нова спідниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: