Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нова шуба, до чого сниться нова шуба уві сні

Нова шуба — чи не це предмет мрій будь-якої жінки. Погодьтеся, адже приємно накинути на плечі новеньке хутряне манто, навіть якщо подібне вам довелося пережити тільки уві сні. А вже тлумачення того,, до чого сниться таке бачення, і зовсім не повинно викликати сумнівів. Звичайно ж, до подарунків і підвищеної уваги. Сонники рекомендують згадати всі деталі сну, і звіриться з декількома тлумачами.

Пророцтва Міллера

Дуже скоро ви перестанете мати потребу в грошах, обнадіює сонник Міллера того, хто уві сні бачив на собі нову шубу з дорогого хутра. А ось, якщо на додаток до шубейку приснилася ще й шапка або шарфик з того ж хутра, то це означає, що вас чекає не дуже приємний сюрприз.

Наснилося, що вашу обновку порвали собаки? До вас потягнуться за допомогою друзі і родичі. А ось, манто, з’їдене уві сні міллю, означає нападки ворогів.

Хутряна шубка: Від щастя до підступів ворогів

До чого сниться, що ви наділи на себе нову норкову шубку? За версією сонника Лонго, це означає сімейне щастя. Особливо добре, якщо норкова шуба була чорного кольору — щастя триватиме дуже довго.

Нова шуба, яку ви наділи на себе уві сні була норковій, але з песцеві коміром? Чекайте несподівано приємного подарунку від таємного шанувальника, підказує сонник міс Хассе. Шубка з горностая пророкує мінливе щастя. А якщо ви бачите себе в шубі з рудої лисиці, то будьте обережні, вороги чекають ваших помилок.

Овчина або козлик — сигнал про відмінний самопочутті

Наснилося нова шуба зі стриженого козлика говорить про те, що найближчим часом у вас не передбачається ніяких проблем з опорно-руховим апаратом — можете зайнятися екстремальними видами спорту, якщо побажаєте, радить Сучасний сонник.

А бачити уві сні кожушок з мутона — символ здорового серця і органів дихання. Наснилося, що ви взимку в сильний мороз йдете по вулиці в шубейку з мутона нарозхрист? Почніть загартовуватися, це допоможе вам уникнути простудних захворювань.

Штучна шубейка, як символ невдач і прикрощів

Про лицемірстві і розчарування говорить Східний сонник, пояснюючи,, до чого сниться нова шуба зі штучного хутра. Ви схильні ідеалізувати людей, і коли вони здійснюють вчинки, що йдуть врозріз з вашим уявленням про них, вас це пригнічує і вганяє в смуток. Перестаньте так робити, радить Англійська сонник.

Тлумачення сну, в якому ви купуєте собі штучний кожушок, також не порадує: ви не вірите у власні сили, вважаючи за краще залишатися в тіні. Це заважає вам повноцінно жити, але виправляти що-небудь ви не плануєте.

Колір одягу

Залежно від того, якою була нова шуба за кольором, можуть змінюватися і пояснення, до чого вона сниться. Порівняйте:

 • Чорна — обіцяє любов і щасливу сім’ю;
 • Біла говорить про поверхневе ставлення до партнера;
 • Руда — знак лестощів і підступності, хтось може спробувати вас обдурити;
 • Кольорова — ознака екстравагантності і ексцентричності сновидіння — ви любите дивувати.
 • Сонник нова шуба, до чого сниться нова шуба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: